Şeyma Subaşı Mısırlı milyarder sevgilisinin evlilik teklifini sosyal medyadan paylaştı!

Şeyma Subaşı'ndan olay paylaşım geldi. Şeyma Subaşı hayatını birleştirmeye hazırlandığı Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin evlilik teklif ettiği anları sosyal medyadan paylaştı. Subaşı'nın mutlu anlarını paylaştığı evlilik teklifi videosuna kısa sürede binlerce beğeni yağdı.

Şeyma Subaşı Mısırlı milyarder sevgilisinin evlilik teklifini sosyal medyadan paylaştı!

Şeyma Subaşı mutluluk sarhoşu... Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile uzun bir süredir mutlu bir beraberlik yaşayan ve evlilik hazırlığı yaptığı bilinen Şeyma Subaşı sosyal medya paylaşımı ile magazin gündemine damga vurdu. Ünlü güzel evlilik teklifi aldığı özel anları takipçileri ile paylaştı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilcalı'dan ayrıldıktan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı, daha sonra Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi'yle aşk yaşamaya başlamıştı. Şeyma Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisinden evlilik teklifi aldığı videosunu takipçileriyle paylaştı. Attığı her adımla söylediği her sözle magazin gündeminde adından sıkça söz edilen Şeyma Subaşı bu kez de en mutlu olduğu görüntüleriyle dikkatleri üzerine çekti.

EVLİLİK TEKLİFİNİ BÖYLE ALDI

Şeyma Subaşı, Mısırlı yatırımcı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den aldığı romantik evlilik teklifini Instagram hesabından şu şekilde paylaştı.

HAMİLELİK İDDİALARINI YALANLAMIŞTI

Instagram hesabında 3 milyon 200 bin takipçisi bulunan Şeyma Subaşı hakkında çıkan hamilelik haberlerine ilişkin sessizliğini şu paylaşım ile bozmuştu. Ünlü güzel, Instagram story'sinde paylaştığı yemek fotoğrafının altına "Bugün sağlıklı besleneyim...Sonra karnım falan çıkar Türk basını yine bilmiş bilmiş haber yapar" yazarak hakkında çıkan hamilelik iddialarını yalanlamıştı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın