Şeyma Subaşı aşka geldi! Sevgilisinin adını dövme yaptırdı

Şeyma Subaşı ve sevgilisinin aşkı doludizgin devam ediyor. Ünlü isim sosyal medyadan yaptığı yeni paylaşımı ile gündem oldu. Subaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Al Saloussi'nin adını koluna dövme yaptırdı.

Şeyma Subaşı'dan yeni haberler var. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü güzel yine çok konuşulacak paylaşımlara imza attı. Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra İtalyan sevgilisi Guido Senia ile uzun bir ilişki yaşayan Subaşı, ayrılığı sonrası Mısırlı iş adamı Mohammed Al Saloussi aşk yaşamaya başlamıştı.

Instagram'da 3 milyon takipçisi bulunan ünlü güzel, sevgilisi ile yer aldığı yeni paylaşımları ile çok konuşulmuştu. Sevgilisine sarıldığı pozlarını "Güvende hissediyorum. Çok seviliyorum. Seninle kraliçe gibiyim. Aşığım" notuyla paylaşan Subaşı'nın paylaşımına beğeni yağmıştı.

Şeyma Subaşı art arda paylaşımları ile sosyal medyaya damga vurmaya devam ediyor. 30 yaşındaki ünlü isim, Instagram story'sinden yaptığı paylaşımlarla yeni dövmelerini takipçilerine sundu. Subaşı'nın dövmeleri arasından özellikle bir tanesi sosyal medyada yankı buldu. Şeyma Subaşı'nın iki aydır birlikte olduğu sevgilisi Mohammed Al Saloussi'nin adını "Meedo" diye koluna dövme yaptırdığı ortaya çıktı.

Burak Özçivit'in karizmasını Fahriye Evcen'in doğal güzelliğini konuşturduğu yeni paylaşımlarına beğeni yağdı

Uyanış Büyük Selçuklu'nun Sultan Melikşah'ı Buğra Gülsoy'a eşi Nilüfer Gürbüz'den doğum günü paylaşımı

Tüm Magazin haberleri için tıklayın