Sevgilisinin dolandırıcılık iddialarının ardından Şeyma Subaşı'ndan radikal karar! Yorumlara sınırlama getirildi

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen Şeyma Subaşı, evlilik teklifi aldığı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi hakkında 'dolandırıcılık' iddialarının yayılmasıyla birlikte radikal bir karar aldı. Instagram hesabının yorum bölümüne sınırlama getiren Şubaşı, dikkat çekerken sadece takip ettiği kişiler yorum yazabiliyor.

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin yaptığı pahalı jestler ve aldığı evlilik teklifi ile gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı şimdi de aldığı kararla dikkat çekti.

Mısırlı sevgilisi hakkında dolandırıcı olduğu yönünde haberler çıkan ve her geçen gün etkisini artırarak devam eden haberlerin ardından Subaşı, sosyal medya hesabıyla ilgili yeni bir adım attı. Subaşı, Instagram'daki yorumlara sınırlama getirdi. Subaşı, yorumlara sadece takip ettiği kişilere açması dikkat çekti.

Mısırlı gazeteci Amer Fouad, Mohammed Alsaloussi hakkında 'Milyarder olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi'nin Mısır kaynaklı haberlerde adı bile geçmiyor. Arap medyasındaki küçük haberler, Türk medyasının çevirisi niteliğinde. O da 'ünlü bir televizyoncunun eski karısıyla evlenen Mısırlı' şeklinde... Adam Mısır için bir bilinmeyen. Mısır'ın en zengin sekiz ailesinden birinin mensubu olduğu yalan! Tüm listeleri 2017 yılına kadar inceledim, adı bile geçmiyor. Zaten Mısır'ın zengin listesini iki büyük aile oluşturuyor. O da Medoo'nunki değil.

Mısır'da bir şeyhin oğlu olduğu yazılmış. Bu da yanlış. Mısır'da şeyh sadece din adamlarına deniyor. Araplar gibi Mısırlı zenginlere şeyh denmiyor. Babasının ismini de araştırdım ona dair de bir şey bulamadım. Ben yıllarca Mısır'da yaşamış bir gazeteci olarak bu kişinin ismini hiç duymadım. Amerika'da yaşadığı söyleniyor ama zengin bir Mısırlı nerede yaşarsa yaşasın mutlaka bilirdik. Fotoğraflardan zengin biri gibi duruyor ama milyarder falan olamaz. Arap dünyasındaki milyarderlerin sayısı belli, topu topu 20 kadar. Onların arasında da yok! Mısır'da adından söz edilen bir iş adamı da değil. Ben hiç duymadım.' demişti.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın