Seda Sayan photoshoplu fotoğrafları hakkında ilk kez konuştu

Sosyal medyada paylaşımlarına yaptığı photoshoplar ile sık sık gündeme gelen ünlü şarkıcı Seda Sayan, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Mücevher bakan Seda Sayan, muhabirler ile sohbet ederken photoshoplu fotoğrafları hakkında ilk kez konuştu. Sayan, 'Bazen gülmek için yapıyorum ama bazı sazanlar hemen atlıyorlar' dedi.

Seda Sayan photoshoplu fotoğrafları hakkında ilk kez konuştu

Son dönemde Demet Akalın ile yaşadığı polemikle magazin manşetlerini süsleyen Seda Sayan, Akmerkez'de objektiflere yansıdı. Bir mücevher mağazasında görüntülenen Seda Sayan, 'Yatırım için mi bakıyorsunuz?' sorusuna 'Yatırım için takı almam. Beğendiğimi alırım veya değişim yaparım' yanıtını verdi.

Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarına yaptığı photoshopla sık sık eleştirilen Sayan, konuyla ilgili ilk kez konuştu. Sayan, 'Ben fotoğraflar ile oynamayı seviyorum. Takipçilerimi güldürmek istiyorum. Ama bazıları sazan gibi atlıyor' dedi.

Oğlu Oğulcan ile sevgilisi Ezgi Eyüboğlu'nun ayrılığı ile ilgili sorulara 'İki yetişkin insan oturup karar almış. Benim konuşmam abes olur' cevabını verdi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın