Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel'e teklif yağıyor: Alacağı ücret dudak uçuklattı

Fox TV'de yayınlanan başrollerini Kerem Bürsin ile paylaştığı Sen Çal Kapımı'n Eda'sı Hande Erçel, bir kişisel bakım markasından 2 milyon TL'lik reklam teklifi aldı. Hande Erçel, anlaşmayı imzalamak için firma yetkilileri ile hafta içi bir araya gelecek.

Sen Çal Kapımı dizisinde birlikte rol aldığı Kerem Bürsin ile adı aşk dedikodularına karışan ve özel hayatıyla magazin basınında sık sık yerini alan Hande Erçel'in başına talih kuşu kondu.

Bir sağlık ve kişisel bakım firması, diş macunu reklamlarında oynaması için 2 milyon TL’lik teklifle başarılı oyuncu Hande Erçel'e ulaştı. Firma ile sözlü olarak anlaşan Hande Erçel'in hafta içi imza atmak için yetkililerle bir araya geleceği öğrenildi.

Bir tekstil markası geçmiş yıllarda 800 bin TL'ye anlaşmış olduğu Hande Erçel ile yeniden görüşeceği ve firmanın bu defa 1 milyon TL teklif edeceği iddia edildi.

HANDE ERÇEL KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Hande Erçel, 24 Kasım 1993 tarihinde Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya geldi. Lisansını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü'nde tamamlayan Hande Erçel, 2015 yılında katılmış olduğu Azerbaycan'da düzenlenen Miss Cilivaliton of the World yarışmasıyla dikkatleri üzerine çekti.

İlk oyunculuk deneyimini bir beyazperde projesi olan Çılgın Dershane filminde yaşayan güzel oyuncunun ilk dizisi ise Hayat Ağacı oldu. İdil Fırat ve Fikret Kuşkan ile başrollerin paylaşan Hande Erçel, Selen Karahanlı karakterine hayat verdi. Hande Erçel’in asıl çıkışı ise Güneşin Kızları dizisi oldu. Bu dizideki rol arkadaşı Tolga Sarıtaş ile uyumu sık sık sosyal medyaya da konu oldu. 2016 yapımı “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinde Burak Deniz’le, 2017 yapımı “Siyah İnci” dizisinde Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşan Hande Erçel, son olarak başrollerinde Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın da yer aldığı Halka dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Geleneksel Türk Sanatları Bölümünde okumaya devam etmektedir. 2012'de Azerbaycan'da yapılan güzellik yarışmasına katılmış ve ikinci olmuştur.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın