Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel ve Murat Akdoğan aşkında yeni detay ortaya çıktı

Fox TV'de ekrana getirilen Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Hande Erçel'in iş insanı Murat Akdoğan ile aşk yaşadığı iddialarının gündeme gelmesinin ardından yeni detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Sosyal medyada birbirini takip eden ikilinin geçtiğimiz hafta cuma günü düzenlenen düğüne birlikte katıldığı iddia edildi.

Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bürsin ile aşk yaşadığı iddia edilen Hande Erçel cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Erçel'in iş insanı Murat Akdoğan'la ilişki yaşamaya başladığı öne sürüldü.

Murat Akdoğan'ın ablası Cansın Hacısoyu ve Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel'in ikilinin arasını yaptığı magazin kulislerinde konuşulmaya başlandı.

İkiliden konuya ilişkin herhangi bir açıklama gelmese de yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Hande Erçel, geçtiğimiz cuma günü yakın bir dostunun İstanbul'da gerçekleştirilen düğününe katıldı. Erçel'e Murat Akdoğan'ın eşlik ettiği öne sürüldü.

Murat Akdoğan'ın Hande Erçel'in eski sevgilisi Murat Dalkılıç ile aynı masada oturduğu kareler gündemi sallamıştı. Daha sonra Murat Dalkılıç ve Murat Akdoğan'ın 2017 yılında uçak yolculuğu esnasında çekildiği video ortaya çıktı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın