Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel 'bir uyanma hikayesi' diyerek paylaştı, sosyal medya sallandı

Güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Kerem Bürsin'le yaşadığı aşkla magazin manşetlerinden düşmeyen Sen Çal Kapımı'nın Eda'sı Hande Erçel, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. 'Evimin favori köşesinde bir uyanma hikayesi' notuyla ev halini paylaşan Erçel, güzelliği ile büyüledi. Erçel'in ev hali kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Fox TV'de ekrana getirilen Sen Çal Kapımı dizisinde hayat verdiği Eda karakteri ile hayran kitlesini artıran ve aradığı aşkı partneri Kerem Bürsin'de bulan Hande Erçel, sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında geliyor.

Instagram'da 21 milyondan fazla takipçisi olan Hande Erçel, takipçilerini büyüleyecek paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Beyaz eşofman takımı ile verdiği pozları takipçileri paylaşan Erçel, 'Evimin favori köşesinde bir uyanma hikayesi' notunu düştü. Erçel'in oldukça. kilo verdiği gözlemlenirken paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Sosyal medya kullanıcıları Kerem Bürsin'in Instagram hesabını etiketleyerek 'Çok şanlısın Kerem Bürsin' yorumlarında bulundu. İşte Hande Erçel'in beğeni toplayan pozları...

Tüm Magazin haberleri için tıklayın