Sen Çal Kapımı'da mutlu sona gidiliyor! Dizi final mi yapacak?

Başrollerini Kerem Bürsin ile Hande Erçel'in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi son zamanların en çok konuşulan yapımları arasında yer alıyor. İkilinin sosyal medya paylaşımları da ne kadar eğlendiklerini ve işlerini severek yaptıklarını ortaya seriyor. Dizide Eda ve Serkan'ın evlilik yoluna girmeleri ve mutlu sona doğru yaklaşmaları ise hayranlarını sevindirirken bir konuda da üzülmelerine sebep oldu.

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi cumartesi aksamlarının vazgeçilemez yapımları arasında yer alıyor. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yer aldığı dizi sosyal medyada da adından sıkça söz ettiriyor. Dizide ikilinin canlandırdığı Serkan ve Eda karakterinin evlilik yoluna girmesi final iddialarını güçlendiriyor.  

Dizide uzun süredir birçok kez karşı karşıya gelen Eda ve Serkan’ın nihayet evlilik yoluna girmeleri Sen Çal Kapımı dizisinin final yapma iddialarını güçlendirdi. Senaryonun yavaş yavaş kısırlaşması ve mutlu sona doğru gidilmesi Sen Çal Kapımı dizisinin sonunun geleceğine işaret ediyor. Yeni dizilerinde başlamasıyla beraber ocak ayının sonunda dizinin final yapacağı iddialarını gündeme getirdi.

“BİZ İŞİMİZİ YAPIYORUZ”

Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncusu Hande Erçel, Nişantaşı'nda görüntülendi. Oyuncu, diziyi gündemde tutmak için son dönemde rol arkadaşı Kerem Bürsin'le aşk yaşıyorlarmış algısı oluşturmaya çalıştıkları sorusuna “Olur mu hiç öyle şey? Biz işimizi yapıyoruz, çalışıyoruz, eğleniyoruz" yanıtını verdi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın