Berk Atan'ın sevgilisi Selin Yağcıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Selin Yağcıoğlu boşandı mı?

Selin Yağcıoğlu ve Berk Atan ile tatilde beraber görüntülendi. Bu sebeple Berk Atan'ın sevgilisi Selin Yağcıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Selin Yağcıoğlu boşandı mı? gibi sorular gündeme geldi. İktisat Fakültesi mezunu olan Yağcıoğlu spor spikerliği yaparak tanınmıştı. İşte merak edilen detaylar...

Berk Atan'ın sevgilisi Selin Yağcıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli" Selin Yağcıoğlu boşandı mı"

Spor spikerliği ile tanınan Selin Yağcıoğlu, oyuncu Berk Atan ile tatil yaparken görüntülendi. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun olmuştur. Daha önce evlenen ve bu evlilikten bir kızı olan Berk Atan'ın sevgilisi Selin Yağcıoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Selin Yağcıoğlu boşandı mı?

SELİN YAĞCIOĞLU KİMDİR?

1991 yılın İstanbul'da dünyaya gelen Selin Yağcıoğlu, aslen Trabzonlu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun olan Yağcıoğlu, ilk olarak spor spikerliği ile tanındı. FB TV'nin spikerliğini attığı tweetler yüzünden bırakmak zorunda kalmıştı.

Spikerlik kariyeri sona eren Selin Yağcıoğlu, İnfluencer olarak iş hayatına devam ediyor. Selin Yağcıoğlu, 2018 yılında lise yıllarında tanığı Gökhan Balarısı nikah masasına oturmuştu. Bu evlilikten kısa bir süre sonra kızı Su'yu kucağına alan Selin Yağcıoğlu eşinden ise sürpriz bir şekilde boşandı.

MESAJINI İFŞA ETMİŞTİ

Selin Yağcıoğlu, Berk Atan'ın kendisine Instagram'ın hikaye kısmı üzerinden attığı, "Aşkım hislerimi anlatıyorum sana" mesajını yanlışlıkla hikayesinde paylaşmıştı. Kısa süre sonra mesajı ifşa ettiğini fark eden Yağcıoğlu, paylaşımını kaldırmıştı ancak ekran görüntüsü hızla yayılmıştı.

  • Selin Yağcıoğlu
  • Selin Yağcıoğlu kimdir
  • Selin Yağcıoğlu kaç yaşında
  • Selin Yağcıoğlu boşandı mı
  • Selin Yağcıoğlu sevgilisi
  • Selin Yağcıoğlu berk atan
  • berk atanın sevgilisi
Tüm Magazin haberleri için tıklayın