Seda Sayan yine gündem oldu

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, geçtiğimiz gün Bodrum'da sahne alan Fatih Ürek'i yakın dostu Safiye Soyman ile dinlemeye gitti. Mekana girmeden önce basın mensuplarına poz veren Seda Sayan'ın fotoğrafları çok konuşuldu. Photoshopsuz hali gündem olan Seda Sayan'ı sosyal medya kullanıcıları yorum yağmuruna tuttu.

Seda Sayan yine gündem oldu

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, geçtiğimiz akşam Bodrum'da sahne alırken kendisini dinlemeye gelenlere eğlenceli anlar yaşatırken hayranlarıyla sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Ürek, 'Dışarıda aşırı bir trafik var ben 30 yıllık Bodrumluyum burada böyle trafik görmedim.' derken programının bir bölümünde kendisini dinlemeye gelen Seda Sayan'ı sahneye davet etti.

Şarkı söyleme talebini kibar bir dille reddeden Sayan, 'Öncelikle herkesten çok özür diliyorum... beni bu gece mazur görün. Bu gece de ben eğleneyim Fatih'i dinleyeyim. Safiye Soyman burada o bize bir şarkı söylesin, hep beraber dinleyelim.' ifadelerini kullandı.

Safiye Soyman, Ahmet Kaya'ya ait bir şarkı seslendirdi. Aşı olma konusunda herkesi uyaran Soyman, 'Lütfen herkes aşısını olsun, bir an önce eski günlerimize geri dönelim.' dedi.

Sosyal medyada fotoğraflarına yaptığı filtreler ile adından söz ettiren Seda Sayan, mekana girmeden önce basın mensuplarına poz verdi. Sayan'ın paylaşımları ile objektiflere yansıyan fotoğraflar arasındaki fark ise sosyal medya kullanıcıları tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Sosyal medya kullanıcıları 'Yaşına göre çok genç duruyor, çok da fotoğraflarla oynamasına gerek bile yok.', 'Photoshopsuz daha iyi.', 'Karışmayın Kadırgalıya canı nasıl isterse öyle atar fotoğraflarını.', 'Endamı yeter.', 'Fark en az 40 yıl.', 'Hayaller, hayatlar.', 'Her hali güzel.' ve 'Bu fotoşopu biz de öğrenmeliyiz.' gibi yorumlarda bulundu.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın