Seda sayan mest etti! Sosyal medyadan paylaştı ortalık yıkıldı

Ünlü sanatçı Seda Sayan paylaşımıyla mest etti. Sahneleri sallayan güzel isim kendi şarkısı olan “Gel Günaha Girelim” adlı parçaya eşlik etti. Sessiyle mest eden güzel sanatçı hayranlarından tam not aldı. Seda Sayan şarkısını söylediği videoyu da sosyal medya hesabından paylaştı ortalık yıkıldı.

Ünlü sanatçı Seda Sayan katıldığı bir gecede sevilen şarkısı "Gel Günaha Girelim" çalınca şarkısına eşlik etti. Video ile anı ölümsüzleştiren Seda Sayan o anları sosyal medya hesabından da paylaştı. Keyifli olduğu gözlenen ünlü sanatçının videosu hayranlarını mest ederken 10 binlerce kez de izlendi.

SEDA SAYAN KURUÇEŞME AÇIKHAVA'DA DA SÖYLEMİŞTİ

Geçtiğimiz hafta Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, Türk Müziği'nin başarılı ismi Seda Sayan'ı ağırlamıştı. Seda Sayan, konserine yine en sevilen şarkılarından biri olan "Gel Günaha Girelim" ile çıkmıştı. Öte yandan Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil küslüğü de Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde bitmişti. Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan'ın Kuruçeşme konserini basıp, ikili arasındaki küslüğe son vermişti.

SEDA SAYAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Aysel Gürsaçer (d. 30 Aralık 1962, İstanbul), bilinen adıyla Seda Sayan, Türk şarkıcı, oyuncu ve sunucudur. Seda Sayan, 30 Aralık 1962'de Eyüp, İstanbul'da doğdu. Şarkıcılığa düğün salonlarında başladı. Sonra uvertür olarak küçük gazinolara geçti. Sevgilisi organizatör Turgut Akyüz'ün Stardust kulübünde assolist oldu. 1962 yılında doğan ünlü sanatçı 59 yaşındadır.

  • seda sayan
  • Gel Günaha Girelim
  • şarkı
Tüm Magazin haberleri için tıklayın