Seda Sayan kaç yaşında, aslen nereli, kaç kez evlendi? Seda Sayan kimdir, gerçek ismi ne?

Star Tv'de yeni programa başlayan Seda Sayan hakkında araştırmalar hız kazandı. Seda Sayan kimdir, gerçek ismi ne? Seda Sayan kaç yaşında, aslen nereli, kaç kez evlendi? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Seda Sayan, 30 Aralık 1961'de İstanbul'da doğdu. Gerçek adı Aysel Gürsaçer olan sanatçı, müzik dünyasındaki çıkışını 1980li yıllarda yaptı. İşte Seda Sayan hakkında tüm merak edilenler...

Seda Sayan kaç yaşında, aslen nereli, kaç kez evlendi" Seda Sayan kimdir, gerçek ismi ne"

Uzun bir aradan sonra Sabahların Sultanı programı ile yeniden Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Seda Sayan hakkında araştırmalar hız kazandı. Seda Sayan kimdir, gerçek ismi ne? Seda Sayan kaç yaşında, aslen nereli, kaç kez evlendi? gibi sorulraın yanıtları yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Seda Sayan, 30 Aralık 1961'de İstanbul'da doğdu. Gerçek adı Aysel Gürsaçer olan sanatçı, müzik dünyasındaki çıkışını 1980li yıllarda yaptı. "Ah Geceler", "Bebeğim", "Ben Sana Demedim mi", "Sensizliğe Yanarım" ve "Var mısın" gibi parçalarla çıkış yaptı.

SEDA SAYAN KİMDİR, GERÇEK İSMİ NE?

Seda Sayan, 30 Aralık 1961'de İstanbul'da doğdu. Gerçek adı Aysel Gürsaçer olan sanatçı, müzik dünyasındaki çıkışını 1980li yıllarda yaptı. "Ah Geceler", "Bebeğim", "Ben Sana Demedim mi", "Sensizliğe Yanarım" ve "Var mısın" gibi parçalarla çıkış yaptı. Uzun bir süredir televizyonların sabah kuşağında kadın programı yapmakta olan sanatçı birçok dizide oyuncu olarak yer aldı.

Seda Sayan hangi kanalda, formatı nedir? Sabahın Sultanı Seda Sayan saat kaçta, hangi günler var?

Tamer Karadağlı ile birlikte rol aldığı "Fedai" isimli dizinin başarısızlığının ardından müzik çalışmalarına devam etti. Bir dönem televizyonda yayınlanan bir yarışma programında İbrahim Tatlıses ve Muazzez Abacı ile jüri üyeliği yapmıştır.

1987 yılında Rıdvan Kılıç ile evlenen sanatçının bu evliliği 6 ay sürdü. 1990 yılında Sinan Engin ile olan evliliğinden tek oğlu Oğulcan Engin'e sahip olan Seda Sayan, 6 yıl süren bu evliliğin bitmesinden sonra 1998 yılında Soner Yapcacık ile evlendi. Bu evliliği de son bulduktan sonra içinde Mahsun Kırmızıgül'ün de bulunduğu birçok kişi ile ilişkisi olan sanatçının gündemde en uzun kalan ilişkisi Nihat Doğan ile oldu.

Nihat Doğan ile nişanını bozduktan kısa bir süre sonra 1 Şubat 2008'de kendinden 23 yaş küçük olan şarkıcı Onur Şan ile evlendi. Sanatçının nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıydı. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşanmışlardır. Aralık 2017'de mahkeme kararıyla doğum tarihi 30 Aralık 1962 olarak değiştirildi.

  • Seda Sayan kimdir
  • Seda Sayan gerçek ismi ne
  • Seda Sayan kaç yaşında
  • Seda Sayan aslen nereli
  • Seda Sayan yaşı
  • Seda Sayan kaç kez evlendi
Tüm Magazin haberleri için tıklayın