Estetik ameliyatı olan Serap Paköz son halini paylaştı

Ünlü sunucu Serap Paköz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı. Estetik ameliyatı sonrası paylaşımda bulunan Paköz, Seda Sayan'ın aracı olarak onun doktoruna 'Fransız askısı' işlemi yaptırdığını duyurdu. Paköz, paylaşımında 'Benim neyim eksik ki... Biraz toparladı Cem beni. Fransız askı yaptı. Daha 1 saat oldu… Aşırı şiş... Siz bir de 1 hafta sonra görün.' ifadelerini kullandı.

Estetik ameliyatı olan Serap Paköz son halini paylaştı

Uzun yıllardır ekranlarda yerini alan ve birçok başarılı programa imzasını atan Serap Paköz de Fransız askısı yaptırdı. Son halini paylaşan Paköz, Seda Sayan'ın Miami'den kendi doktorunu aradığını söyledi.

Yüzüne 'Fransız askısı' yaptıran sunucu Serap Paköz'den tepki dolu açıklama

Son halini Instagram'dan takipçileri ile paylaşan Paköz, şu notu düştü: 'Benim neyim eksik ki... Biraz toparladı Cem beni. Fransız askı yaptı. Daha 1 saat oldu... Aşırı şiş... Siz bir de 1 hafta sonra görün. Ellerine sağlık Cemciğim... Sana çok güveniyorum ve dost olarak da bayılıyorum... Sevgili Seda Sayan Miami'den aradı Cem'i... Teşekkür ederim Sedoşum...'

Şarkıcı Zeynep Bastık ile Tolga Akış evlendi

Survivor İsmail Balaban nişanlısı hakkında ilk kez konuştu: Memlekete gidince görüşeceğim

Gülsüm Ali İlhan, Durul Bazan için ailesini karşısına aldı

Alişan kardeşi Selçuk Tektaş hakkındaki son durumu paylaştı

Yeni bir paylaşımda bulunarak son durumu hakkında bilgi veren Paköz, 'Günaydın... Operasyondan 12 saat sonra... Gece sorunsuz geçti. Her saat iyiye gidiyor' ifadelerini kullandı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın