Savaşçı'dan Gönül Dağı'na bomba transfer! Serkan Kuru fenomen dizinin Doktor Kenan'ı oldu

Başrollerinde Gülsim Ali İlhan ve Berk Atan'ın olduğu TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil etti. Savaşçı dizisinde Astsubay Başçavuş Ali Çekiç rolüne hayat veren Serkan Kuru, Gönül Dağı'nın Doktor Kenan'ı olarak izleyici karşısına çıkacak.

Savaşçı'dan Gönül Dağı'na bomba transfer! Serkan Kuru fenomen dizinin Doktor Kenan'ı oldu

TRT 1'in yayınlandığı ilk günden itibaren gönüllerde taht kuran dizisi Gönül Dağı bomba transferi ile oyuncu kadrosunu genişletti. Yayınlandığı günlerde reytinglerde üst sıralarda kendine yer bulan Gönül Dağı, Savaşçı dizisinde Astsubay Başçavuş Ali Çekiç rolü ile ekranlarda yer alan Serkan Kuru'yu oyuncu kadrosuna dahil etti.

DOKTOR KENAN ROLÜNDE

Savaşçı dizisinde Astsubay Başçavuş Ali Çekiç rolündeki başarılı performansı ile göz dolduran Serkan Kuru'nun yeni dizisi Gönül Dağı oldu.

Ünlü oyuncu, çekimleri Eskişehir'de devam eden dizide Doktor Kenan rolü ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yakışıklılığı ile çok konuşulan ünlü isme kimin partner olacağı ise açıklanmadı.

Başrollerinde Gülsim Ali İlhan ve Berk Atan'ın yer aldığı ve önümüzdeki günlerde sete çıkacak olan Gönül Dağı dizine katılarak ekranlarda fırtınalar estirmeye hazırlanan Serkan Kuru'nun diziye 31. bölümde dahil olacağı düşünülüyor.

Berkay Ateş 'Sadakatsiz' dizisinin kadrosunda

Berfu Yenenler'den sosyal medyada 'nazar' isyanı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yıldızı Bir Zamanlar Çukurova'ya dahil oldu

Hadise 1,5 milyona modacı oldu

Tüm Magazin haberleri için tıklayın