Şarkılar Bizi Söyler Hakan Altun neden yok? Hakan Altun programdan ayrıldı mı, ne zaman dönecek?

Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle izlenen eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler her hafta pazartesi izleyicisinin karşısına çıkıyor. 2007'de beyin ameliyatı olan ünlü şarkıcı Hakan Altun'un program çekimi öncesinde hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Altun'un kuliste 'Sırtım ağrıyor, doktora gitmek istiyorum' dediği ilk gelen bilgiler arasında yer aldı. Şarkılar Bizi Söyler Hakan Altun neden yok? Hakan Altun programdan ayrıldı mı, ne zaman dönecek? gibi soruların yanıtları tüm izleyenler tarafından merak konusu oldu. İşte tüm merak edilenler...

Şarkılar Bizi Söyler Hakan Altun neden yok" Hakan Altun programdan ayrıldı mı, ne zaman dönecek"

Hakan Altun, Kanal D'de yayınlanan "Şarkılar Bizi Söyler" programının çekimleri öncesi fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı. Tedbir amaçlı bir süredir yoğun bakımda yatan sanatçı geçtiğimiz günlerde taburcu oldu. Altun, sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı paylaştı. Pazartesi günleri yayınlanan programda Hakan Altun'u göremeyenler ne zaman dönecek merak etmeye başladılar.

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER HAKAN ALTUN NEDEN YOK?

Şarkılar Bizi Söyler'in yapımcısı Polat Yağcı, Altun'un programa devam edip etmeyeceği konusuna açıklık getirdi. Yağcı, "Hakan, Bodrum'a gidip iki ay dinlenecek. Bu sürede çalışmayacak. 'Şarkılar Bizi Söyler'in son dört bölümünü konuk sanatçılarla çekeceğiz. Yeni yayın döneminde yine Hakan Altun'la devam edeceğiz" diye konuştu.

HAKAN ALTUN'DAN MESAJ VAR

Tedbir amaçlı bir süredir yoğun bakımda yatan sanatçı geçtiğimiz günlerde taburcu oldu. Altun, sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı paylaştı.

Herkese merhabalar

21 Nisan Çarşamba akşamı beyin damarlarımdan birinde oluşan tıkanıklık sebebiyle kaldırıldığım hastaneden şükürler olsun ki sağlıkla taburcu oldum. Bu süreçte bizi merak edip arayan tüm dostlarıma, arkadaşlarıma, sevenlerimize ve dualarını esirgemeyen Türk halkına teşekkürlerimi sunarım. Hastalığım sürecinde benimle yakından ilgilenen sağlık çalışanları ve personeline ilgileri, güler yüzleri ve enerjilerine sonsuz teşekkürler ederim. Allah sağlık çalışanlarını hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin inşallah.

Uzun bir süre daha dinlenmem gerekecek. Sağlıklı günlerde kavuşmak dileğiyle. Sevgi ve saygıyla kucaklıyorum hepinizi.

  • Şarkılar Bizi Söyler Hakan Altun
  • Hakan Altun neden yok
  • Hakan Altun ne zaman gelecek
  • Hakan Altun programdan ayrıldı mı
  • Hakan Altun ne zaman dönecek
Tüm Magazin haberleri için tıklayın