Şarkıcılıktan sonra başka sektöre adım attı... İşte Gülşen'in yeni mesleği

Son dönemde tercih ettiği sahne kıyafetleri ile sık sık magazin basınında yerini alan ünlü şarkıcı Gülşen, ünlü bit marka için özel koleksiyon hazırlayacak. Gülşen, 3 milyon TL'lik anlaşma için kolları sıvadı.

Şarkıcılıktan sonra başka sektöre adım attı... İşte Gülşen'in yeni mesleği

Sahne kıyafetleriyle çok tartışılan Gülşen, ünlü bir giyim markası için koleksiyon hazırlayacak. Şarkıcı, 2 yıllık anlaşma karşılığı 3 milyon lira alacak.

Son günlerde gerek sahne kıyafetleri gerekse de evliliğiyle sık sık gündeme gelen popçu Gülşen, tasarımcılığa soyundu. Sahne kıyafetleriyle modaya yön veren Gülşen'e dikkat çeken bir teklif geldi. Şimdilerde konserden konsere koşturan 45 yaşındaki şarkıcı, daha önce Hadise ve Ajda Pekkan ile çalışan ünlü bir giyim markasıyla geçtiğimiz günlerde el sıkıştı. Şarkıcı giyim markası için 50 parçalık kendi adını taşıyan özel bir koleksiyon hazırlayacak. 2 yıllık anlaşma karşılığı 3 milyon lira alan popçunun koleksiyonu yaz sezonunda mağazalarda olacak.

İLK TASARIMI HAVLU KIYAFET

Gülşen, karantina günlerinde modaya olan ilgisini paylaşımıyla göstermişti. Popçu, havludan yaptığı cesur bir kıyafeti paylaşmış, tasarımı da sahne kostümlerine benzetilmişti.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın