Şarkıcı Simge Sağın üniversiteden mezun oldu

Ünlü şarkıcı Simge Sağın, 40 yaşında üniversiteden mezun oldu. Sağın mezuniyetini, 'Kendimi çok şanslı ve mutlu hissediyorum.' sözleriyle tanımladı.

Şarkıcı Simge Sağın üniversiteden mezun oldu

Pop müziğin sevilen isimlerinden Simge Sağın, 40 yaşında İstanbul Teknik Üniversitesi Ses Eğitimi Bölümü'nden mezun oldu. "Kendimi çok şanslı ve mutlu hissediyorum. Şimdi diplomalı ve konservatuvar mezunuyum" diyerek duygularını dile getiren Sağın, duygularını sosyal medyadan şu sözlerle paylaştı:

"Bu fotoğraf benim için çok kıymetli. Özellikle genç kızlar size çok önemli bir mesajım var! Okuyun, çalışın, kendi ayaklarınız üzerinde durmayı öğrenin! O zaman kimseye boyun eğmek zorunda kalmazsınız. Ben okuldan ayrılalı 15 yıl olmuş... Yarım kalan, tamamlanması pandemide gerçekleşen çok kıymetli bir meseleydi...

Ama burada en büyük teşekkür Emel Şenocak hocama ve tabii ki tüm hocalarıma, arkadaşlarıma... Türkiye'nin en önemli üniversitelerinden biri olan İstanbul Teknik Üniversitesi'ne de ne kadar teşekkür etsem az... Beni ne kadar güzel ağırladınız. Sizi çok seviyorum! Hepinize harika bir gelecek ve hayat diliyorum."

Tüm Magazin haberleri için tıklayın