Sahnede talihsiz kaza... Keman çalıp dans eden Yıldız Asyalı bir anda yere kapaklandı

Oyuncu ve müzisyen Yıldız Asyalı, geçtiğimiz akşam bir mekanda hayranları ile buluştu. Sevenlerinin karşısına çıkan Yıldız Asyalı, keman çalarak dans etmek istedi. Ancak ünlü isim sahnede talihsiz bir kaza yaşadı. Yere kapaklanan Asyalı, o anları sosyal medya hesabından 'İki şekil yapayım derken monitörü de yedim' notuyla paylaşarak kendini tiye aldı.

Sahnede talihsiz kaza... Keman çalıp dans eden Yıldız Asyalı bir anda yere kapaklandı

Eyvah Babam, Hayat Bilgisi, Eyvah Kızım Büyüdü gibi projelerle adından söz ettiren Yıldız Asyalı, önceki akşam bir mekanda sahne aldı. Geçtiğimiz günlerde eski aşkı Arda Kural ile buluşan ve sevenlerini heyecanlandıran Yıldız Asyalı, talihsiz bir kaza yaşadı.

YILDIZ ASYALI SAHNEDE BİR ANDA YERE KAPAKLANDI

Oyunculuğa ara vererek keman çalmaya başlayan Asyalı, sahne aldığı mekanda bir anda yere kapaklandı. Keman çalıp aynı anda dans etmeye çalışan ünlü isim, sahnede bastığı monitörün düşmesiyle dengesini kaybetti. Durumu hemen toparlayan ünlü isim, kemanını oturarak çalmaya devam etti.

O anları sosyal medya hesabından yayınlayarak kendisini tiye alan Asyalı, "Kırk yılın başı bir dekolteli dans yapacakken ben. İki şekil yapayım derken monitörü de yedim" notunu düştü.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın