Sahne kostümleriyle gündem olan Gülşen, makyajsız tanınmaz halde

Gülşen, sahne kıyafetleri ile gündem olmaya devam ederken makyajsız haliyle görüntülendi. Sokak stiliyle dikkat çeken ünlü şarkıcı, makyajsız tarzıyla dikkat çekti.

Sahne kostümleriyle gündem olan Gülşen, makyajsız tanınmaz halde

Gülşen konserlerinde giydiği kıyafetler ile son dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Sahnedeki iddiaları kıyafetlerin aksine günlük hayatında daha salaş bir tarzı tercih eden Gülşen, geçtiğimiz gün makyajsız hali ile görüntülendi. Nişantaşı'nda görüntülenen şarkıcı magazincilere, "Özel bir işim olduğu için Nişantaşı'na geldim. Şu an burası çok kalabalık. Müsait olduğum bir gün sizinle daha detaylı konuşacağım" karşılığını verdi.

Gülşen daha önce sahne kıyafetleri hakkındaki eleştirel için, "Evet, ben bir anne babanın kızı, evet bir erkeğin eşi ve bir yavrunun annesiyim. Babasının kızı, bir erkeğin karısı, bir çocuğun annesi olmaktan öte ben aklı ve düşünme yeteneği olan, özgür iradeye sahip bir insanım. Bu sıfatlardan fazlasıyım. Hiçbir sıfatın kölesi değilim. Kimseye ait değilim. Ben kendimim. Kendime aitim." diye cevap vermişti.

İşte makyajsız Gülşen

Tüm Magazin haberleri için tıklayın