Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli doğum gününü paylaştı! Herkes aynı yorumu yaptı

Silahlı saldırıda hayatını kaybeden avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından doğum gününü kutladığı kareleri takipçileri le paylaştı. Benan Kocadereli'nin paylaşımına sosyal medya kullanıcıları güzel temennilerde bulundukları yönünde yorumlarda bulundu.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eski eşi Benan Kocadereli doğum gününü paylaştı! Herkes aynı yorumu yaptı

Son olarak Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapmış olan Ece Erken'in Beşiktaş Kulübü'nün eski yöneticisi ve avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz ocak ayında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Benan Kocadereli, 2020 yılın boşandığı iki çocuğunun babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatının ardından sosyal medyadan "Evlatlarımın babası nurlar içinde uyusun. Bizi yalnız bırakmayan, arayan, soran dostlarım, arkadaşlarım ve ayrıca buradan mesaj atan yüzlerce iyi kalpli hepinize teşekkür ediyorum" paylaşımında bulunmuştu.

Uzun süredir herhangi bir paylaşımda bulunmayan Benan Kocadereli, geçtiğimiz gün ailesi ve çocukları ile düzenlediği organizasyonla 39'uncu yaşsını kutladı. Kocadereli, doğum gününden kareleri paylaşmayı ihmal etmedi.

Benan Kocadereli'nin doğum günü paylaşımına gelen yorumlarda takipçileri Kocadereli için "Asil ve kaliteli bir kadın doğum günün kutlu olsun" tarzında mesajlar paylaştı.

İşte doğum gününden kareler;

Tüm Magazin haberleri için tıklayın