Bensu Soral ve Kubilay Aka, Cam Tavanlar dizisi için veda paylaşımı yaptı

Show TV'de ekrana getirilen Cam Tavanlar dizisi reytinglerde bekleneni karşılayamadı ve ekran macerası kısa sürdü. Dizini başrol oyuncuları Kubilay Aka ve Bensu Soral, dizinin çekimlerinin tamamlanmasının ardından sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla veda etti.

Yaz sezonunda yayın hayatına başlayan ancak beklenen reytinglere ulaşamayan Cam Tavanlar dizisi için final kararı alındı. 8 bölüm olarak ekrana getirilen Cam Tavanlar'ın başrol oyuncuları Bensu Soral ve Kubilay Aka da Instagram hesaplarından peş peşe veda paylaşımları yaptı.

Cam Tavanlar'ın Leyla'sı Bensu Soral, paylaşımında 'Her son yeni bir başlangıç. Başta benimle bu yolculuğa çıkan canım partnerim Kubilay Aka'ya, bana her işimi kolaylaştırdığı ve o bitmez tükenmez pozitif enerjisi için sonrasında çılgın yönetmenim Fehmi Öztürk'e bana öğrettikleri ve kattıkları için çok teşekkür ederim! Sizinle olmak bir harika. Ve Cam Tavanlar dizimizin yayınında, yapımında, kamera önünde-kamera arkasında emeği geçen tüm arkadaşlarımın ellerine sağlık. Sizinle çalışmak çok ama çok eğlenceliydi! Hepinizi çok seviyorum. Her şey kötüye gidiyormuş gibi olduğunda, durup bir elma ye. Önce bir dur yani, Biz hep öyle yapıyoruz' ifadelerini kullandı.

Kubilay Aka da veda paylaşımında şu ifadelere yer verdi: 'Biz bitirdik. Elimizden geldiğince çalışıp çabalayıp sizlere son iki bölüm bıraktık geride. Bu sabah son set sabahımızdı. Çok güzel dostlar arkadaşlar edindim. Başta bembeyaz bir kalbe sahip Bensu Soral sana binlerce teşekkürler her şey için iyi ki tanıdım seni'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın