Reynmen'den Hakkı Bulut sorusuna kalpli cevap

Kızlar' adlı şarkısının müziğinin Reynmen tarafından çalındığını iddia eden Hakkı Bulut, 'Nasıl olsa ‘Hakkı Bulut dinlemez' sanmış olmalı ama yakaladım' dedi. Yaşananların ardından Reynmen gündem olurken takipçileri ile Instagram'da soru cevap etkinliği düzenledi. Reynmen, Hakkı Bulut'un sorulmasına elini kalp şeklinde yapıp 'can' notunu düştü.

Hakkı Bulut, Akşam'dan Yasemin İlan'a verdiği röportajda Reynmen hakkında sert bir çıkışta bulunarak 'Popçu mudur, rock'çı mıdır bilmediğim Reynmen diye biri var. Gayet de güzel millet seviyor. Bir gün bir baktım, benim şarkımı alıp koymuş albümüne. 1986 yılında Nazlım albümünde 'Kızlar kızlar güzelim kızlar, sarışın esmer kumral kızlar, size kötü diyenin dili kurusun, kiminiz melek kiminiz huri' şeklinde sözleri olan bir şarkım var. Reynmen bu şarkımın müziğini olduğu gibi almış, üzerine söz yazmış, söylüyor.' demişti.

Reynmen de geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından kendisine ulaşmaya çalışan bir muhabir ile olan konuşmasını paylaşmıştı. Konuyla ilgili açıklama yapmak istemeyen Reynmen, mesajlarda 'Ya şaka mı? Memlekette daha önemli sorunlar var hanımefendi lütfen onlarla ilgilenin.' ifadelerini kullanmıştı.

Sosyal medya hesabından takipçileri ile soru-cevap etkinliği düzenleyen ünlü fenomen Reynmen, 'Hakkı Bulut?' sorusuna elini kalp yaparak 'can' notunu düştü.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın