Pınar Altuğ'dan eski partneri Tamer Karadağlı'ya Nihal Yalçın olayında tam destek

Nihal Yalçın ile Tamer Karadağlı arasında Antalya Altın Portakal Ödülleri'nde yaşanan gerginlik hakkında Pınar Altuğ da açıklamalarda bulundu. Eski partneri Karadağlı'ya destek çıkan Altuğ, 'Ödül almaya çıkan kişi sahnede çok fazla konuşmamalı. Hem ödül törenlerinde ağzınıza geleni söyleyemezsiniz' dedi.

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nün sahibi olan Nihal Yalçın'ın konuşması sırasında Tamer Karadağlı, saatine bakarak ve çeşitli mimikler yapması ile gündeme bomba gibi düştü.

Karadağlı, Yalçın'ın konuşmasında araya girerek ödülü verdi. Yalçın ise "Kim verdi ödülü? Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?" ifadelerini kullandı. Bu gerginliğin gündem olurken Pınar Altuğ, eski partneri Tamer Karadağlı'ya destek oldu.

Nişantaşı'nda objektiflere yansıyan Altuğ, yaşanan olayla ilgili şunları söyledi: "Ödül almaya çıkan kişi sahnede çok fazla konuşmamalı. Hem ödül törenlerinde ağzınıza geleni söyleyemezsiniz. Tamer'in arkada öylece durması hoş bir görüntü oluşturmadı. O da orada misafir sonuçta"

Tüm Magazin haberleri için tıklayın