Pınar Altuğ'dan Çocuklar Duymasın'ın Haluk'u Tamer Karadağlı hakkında itiraf

Pınar Altuğ'dan Çocuklar Duymasın'ın Haluk'u Tamer Karadağlı hakkında itiraf

Bir süredir ekranlardan uzakta olan Pınar Altuğ, geçtiğimiz gün objektiflere takıldı. Basın mensupları ile sohbet etmeyi ihmal etmeyen Pınar Altuğ, Çocuklar Duymasın'ın Haluk'u Tamer Karadağlı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Kırmızı dudaklı maskesi ile günlerce konuşulan ünlü oyuncu Pınar Altuğ, Bebek'te görüntülendi. Taktığı maskenin eleştirilmesi hakkında konuşan Altuğ, 'Konuşacak başka konu kalmadığını düşünüyorum. Bir maskenin üzerine bu kadar çok cümle kurulur mu? Ne saçma' dedi.

‘ÇOK ŞANSLIYDIM Kİ TAMER KARADAĞLI GİBİ PARTNERİM VARDI’

Çocuklar Duymasın dizisinde başrolleri paylaştığı Tamer Karadağlı hakkında açıklamalarda bulunan Pınar Altuğ, dikkat çekti. Altuğ, 'Ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum, çok şanslıydım ki Tamer Karadağlı gibi bir partnerle senelerce çalıştım bana hiç üstten bakmadı.

‘HEP DESTEK OLDU YANIMDA OLDU’

Hep destek oldu hep yanımda oldu, hep bana yardım etti, keza Zeyno ve Volkan da öyle. Ben çok özel bir yerdeydim. Tabii ki okullu olmak isterdim neden istemeyeyim? Daha iyisini yapabilmek daha çok şey bilmek kim istemez?' ifadelerini kullandı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın