Pınar Altuğ aslen nereli, kaç kez evlendi? Pınar Altuğ kimdir, kaç yaşında?

Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı'ya destek vermesinin ardından hayatı ve kariyeri hakkında detaylar merak edildi. Lise yıllarında mankenlik yapmaya başlayan Altuğ dah sonra 1994 yılında Miss Turkey seçilmiştir. 1995'li yıllarda televizyon hayatına başlayan Pınar Altuğ kimdir, kaç yaşında? Pınar Altuğ aslen nereli, kaç kez evlendi?

Pınar Altuğ aslen nereli, kaç kez evlendi" Pınar Altuğ kimdir, kaç yaşında"

Pınar Altuğ, Çocuklar Duymasın, Omuz Omuza, Davetsiz Misafir ve İlk Aşkım dizilerinde yer almıştır. Lisedeyken mankenlik yapmaya başlayan Altuğ, 1994 yılında Miss Turkey seçilmiş ve çeşitli magazin programlarında sunuculuk yapmıştır. Peki, Pınar Altuğ kimdir, kaç yaşında? Pınar Altuğ aslen nereli, kaç kez evlendi?

PINAR ALTUĞ KİMDİR?

Pınar Altuğ, 2 Eylül 1974 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Saint Benoît Fransız Lisesi'nde okudu. Lisedeyken mankenlik yapmaya başladı. 1994 yılında Miss Turkey seçilen Altuğ, 1997 senesinde girdiği İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünündeki eğitimini yarıda bıraktı.

1995 yılında televizyon hayatı başladı. 1995-1998 yılları arasında çeşitli magazin programlarında sunuculuk yaptı. 1999'da Pınar'ın Yemek Zevki adlı programı yapmaya başladı ve hemen ardından da mankenliğe veda etti.

2000 yılında Kurt Kapanı adlı dizide rol almaya başladı. Ardından Çocuklar Duymasın, Omuz Omuza, Davetsiz Misafir ve İlk Aşkım dizilerinde de rol aldı. 2003 yılında Pınar'ın Mutfağından adlı yemek kitabını çıkarttı. 2004 ile 2006 yılları arasında Türkiye'nin Yıldızları programını sundu. 2010'da ise Çocuklar Duymasın'ın yeni versiyonunda rol almıştır.

PINAR ALTUĞ KAÇ KEZ EVLENDİ?

2000 yılında Umut Elçioğlu ile evlendi ve olaylı şekilde boşandı. 2008 yılından beri Yağmur Atacan ile evlidir. 27 Ocak 2009 tarihinde Su adını verdikleri kızları oldu.

  • Pınar Altuğ kimdir
  • Pınar Altuğ kaç yaşında
  • Pınar Altuğ yaşı
  • Pınar Altuğ evlendi
  • Pınar Altuğ eşi
  • yağmur atacan yaşı
  • Pınar Altuğ tamer karadağlı
Tüm Magazin haberleri için tıklayın