Pes etmedi... Yıldız Tilbe, Tarkan ve Gülşen'den sonra Gülben Ergen'e meydan okudu

Yıldız Tilbe, pandemi nedeniyle maddi olarak zorluklar çeken müzisyenler için başlatılan meydan okumaya dahil olurken ilk olarak Tarkan'a göndermede bulundu. Tarkan'dan olumsuz cevap alan Tilbe, Gülşen'e meydan okudu ancak herhangi bir yanıt alamadı. Son olarak Gülben Ergen'e 'Kandıramazsın Beni' şarkısı ile meydan okuyan Tilbe, karşılık aldı. Gülben Ergen, 'Yalnızlık' şarkısını seslendirdi.

Pes etmedi... Yıldız Tilbe, Tarkan ve Gülşen'den sonra Gülben Ergen'e meydan okudu

Bestesi ve sözü kendisine ait olan 'Kandıramazsın Beni' şarkısını seslendirerek pandemi döneminde zorluk yaşayan müzisyen için başlatılan meydan okuma Gülben Ergen'e seslendi.

Şarkıyı söylediği anları paylaşan Tilbe, Gülben Ergen'e seslenerek 'topu sana attım, sen de kime istiyorsan ona at. Olmazsa geri yolla kalede ben varım' dedi. Gülben Ergen de meydan okumaya 'Yalnızlık' şarkısı ile Seda Sayan'ı davet etti.

Yıldız Tilbe, geçtiğimiz gün Kış Güneşi parçasını seslendirerek Tarkan'a meydan okudu ancak megastar teklifi reddetti.

Tarkan, 'Yıldız'ım sen benim kıymetlimsin, seni çok severim ve geri çevirmek hiç istemem ama bu challenge'ın nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden ne yalan söyleyeyim. O yüzden sen en iyisi topu benden geri al, bir başkasına atıver.' ifadelerini kullandı.

Tilbe, Tarkan'dan aldığı olumsuz yanıtın ardından Gülşen'i 'Gel Çarem' şarkısı ile akıma davet etti. Gülşen, Tilbe'ye geri dönüş yapmadı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın