Oyuncu İpek Çeken: Eğer çırılçıplak soyunmam gerekiyorsa...

Oyuncu İpek Çeken: Eğer çırılçıplak soyunmam gerekiyorsa...

Magazin Haberleri

16 Mayıs 2019 Perşembe 12:39 | Son Güncelleme:

Geçtiğimiz günlerde eski rol arkadaşı Tamer Karadağlı ile bir araya gelerek kendisini hatırlatan oyuncu İpek Çeken, katıldığı canlı yayında samimi açıklamalarda bulundu.

Bir döneme damga vuran ve  senelerce devam eden Ferhunde Hanımlar dizisinin başrol oyuncularından İpek Çeken, katıldığı bir canlı yayında samimi itiraflarda bulundu.

Oyuncu, Ferhunde Hanımlar dizisinden kazandığı parayı nasıl değerlendirdiğini anlattı.

"4.900 TL ALIYORUM"

1993-1999 yılları arasında yayınlanan ve 1780 bölüm yayınlanan Ferhunde Hanımlar'ın İpek'i canlı yayında şunları anlattı: "Devlet Tiyatrosu oyuncusuyum ve yılın ilk ayında maaş 4.900'le başlar. Sonra da vergi kesintisinden dolayı ilerleyen aylarda azalır.

"DİZİDEN KAZANDIĞIM PARAYLA EV ALDIM"

Biz dizide kendi kıyafetlerimizi kendimiz alırdık. Köklü bir aileyiz ve sonradan görmedik. Biz paralarımız biriktirdik zaten astronomik paralar almıyorduk. Kazandığımız paralar ufak ufak yatırımlar yaptık. Toplu taşıma ile gidiyorduk. Dizi bana bir ev aldırdı."

"ROL İÇİN SOYUNURUM"

Sunucuların 'Ekranlara geri dönmek ister misiniz?' sorusuna cevap veren oyuncu, "Bana gelen senaryo eğer çırılçıplak soyunmamı gerektiriyorsa soyunurum ama değmesi lazım" dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın