Oyna Kazan 12 Haziran Çarşamba ipucu sorusu! Himalaya Dağları kaçıncı jeolojik devirde oluşmuştur?

Oyna Kazan 12 Haziran Çarşamba ipucu sorusu! Himalaya Dağları kaçıncı jeolojik devirde oluşmuştur?
Son Güncelleme:

Oyna Kazan 12 Haziran Çarşamba ipucu sorusu yayınlandı! Oyna Kazan ipucu sorusu: Himalaya Dağları kaçıncı jeolojik devirde oluşmuştur? Son zamanların en çok oynanan yarışma programlarından birisi olan Oyna Kazan, her gün binlerce kişi tarafından mobil plaftorm üzerindne oynanıyor ve takip ediliyor. Oyna Kazan sosyal medya hesabı üzerinden günlük olaran paylaşılan ipucu soruları, yarışmacılara 1 soruyu bilme hakkı kazandırıyor. Peki, Himalaya Dağları kaçıncı jeolojik devirde oluşmuştur?

Himalaya Dağları kaçıncı jeolojik devirde oluşmuştur? Mobil platformların en çok oynanan yarışma programlarından birisi olan Oyna Kazan ipucu sorusu araştırılıyor. Oyna Kazan 12 Haziran Çarşamba ipucu sorusu da az önce Oyna Kazan Instagram hesabı üzerinden yayınlandı. Sorunun cevabını öğrenip, 1 soruyu bilme garantisi elde etmek isteyen yarışmacılar ipucu cevabını araştırıyor. Oyna Kazan editörün kıyağı da belli oldu! İşte Oyna Kazan 12 Haziran Çarşamba ipucu sorusu ve editörün kıyağı cevabı

Himalaya Dağları kaçıncı jeolojik devirde oluşmuştur?

Cevap: Himalaya Dağları III. Zaman (Neozoik) ( Tersiyer ) ‘de oluşmuştur.

Oyna Kazan 12 Haziran ediötürün kıyağı sorusu cevabı da belli oldu!

"Erkek deve" anlamına gelen isim nedir?

Cevap: Buğra

Oyna Kazan'da nasıl para kazanılır?

OYNA KAZAN'DA NASIL PARA KAZANILIR?

Sunuculuğunu İbrahim Selim'in üstlendiği Oyna Kazan da tıpkı Hadi ve Eleq'te olduğu gibi gerçek para ödülü kazandırıyor, ancak yarışmanın mekaniği diğerlerine göre biraz daha farklı ilerliyor. Örneğin; Hadi'de toplamda 12 soru bulunuyor ve toplam ödül son soruyu doğru yanıtlayan kişiler arasında paylaştırılıyor. Fakat Oyna Kazan'da bu durum biraz daha farklılık gösteriyor. Öncelikle şunu belirtmemiz gerekiyor; Oyna Kazan'da spesifik bir soru sayısı bulunmuyor, "Kazandıran Sorular"a geçmek için geriye 10 kişinin kalması gerekiyor. 10 kişi kaldığında herkes en düşük ödülü halihazırda kazanmış oluyor. Ama büyük ödülü kazanmak için geriye bir kişinin kalması gerekiyor. O yüzden son 10 kişi kalana kadar para kazandıran sorulara geçilmiyor, bu da soru sayısının sürekli değişmesine neden oluyor.

Oyna Kazan'da nasıl joker kazanılır?

OYNA KAZAN'DA NASIL JOKER KAZANILIR?

Oyna Kazan'daki joker mantığı da diğer yarışmalardan biraz farklı olarak karşımıza çıkıyor. "Ekstra Can", "Eleme" ve "Çift Cevap" olmak üzere üç farklı joker türü bulunuyor ve bu jokerleri "Kazandıran Sorular"dan önce kullanmanız gerekiyor. Son 10 kişi kaldığında haksız rekabeti önlemek için bu jokerleri kullanmanıza imkan verilmiyor. Jokerleri kazanmak için başka birinin sizin kullanıcı adınızı referans göstermesi gerekiyor. Eğer daha fazla hakkınız olsun istiyorsanız her türden tek joker için 2,99 TL ya da 6 adet joker için 12,99 TL ödemeniz gerekiyor. Platformda şimdilik "2'li Full Joker Paketi" adlı bir paket de bulunuyor ve 6,99 karşılığında her jokerden ikişer adet almış oluyorsunuz.

Onedio tarafından hayata geçirilen ve şu anda beta sürümünde olan Oyna Kazan'ı App Store ve Google Play Store'dan indirmek mümkün. Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra "Giriş Bileti" yazan yere kod olarak, Türkçe karakterlerle "oynadıkçakazan" yazmanız yeterli oluyor. Akabinde siz de Oyna Kazan'da yarışmaya başlayabiliyorsunuz. Uygulamanın beta sürümünden ne zaman çıkacağı ise henüz belli değil, ancak tek seferde yarışan kullanıcı sayısının 1600'leri geçtiğini de belirtelim.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın