Hande Erçel, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan... Öyle bir dizi var ki şimdiki dizilerin başrolleri orada büyüdü!

Televizyon ekranlarında yayınlanan dizilerin başrol oyuncularının 2015 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde oynadığı ortaya çıktı. Burcu Özberk, Hande Erçel, Tolga Sarıtaş ve Miray Akay gibi isimlerin yer aldığı Güneşin Kızları dizisi oyuncuların şimdiki hayran kitlesini oluşturmasında önemli bir rol oynadı.

Hande Erçel, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan... Öyle bir dizi var ki şimdiki dizilerin başrolleri orada büyüdü!

Şimdilerde birçok dizide oynayan başarılı oyuncular yıllar önce yayınlanan Güneşin Kızları dizisi ile pişti ve kendilerini gösterdi. 2015 – 2016 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan, yönetmen koltuğunda Sadullah Celen'in oturduğu Güneşin Kızları dizisi 39 bölüm sürmüş ve başrollerini Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Berk Atan, Burcu Özberk, Hande Erçel ve Miray Akay paylaşmıştı.

Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizisinin, Tolga Sarıtaş Arıza dizisinin, Evrim Alasya Akrep dizisinin, Berk Atan ise Gönül Dağı dizisinin başrollerini üstleniyor. Burcu Özberk ise yakın zamanda final yapan Çocukluk dizisinin başrolünde yer almıştı.

Güneşin Kızları dizisinde oynayan birçok oyuncunun şimdilerdeki hayran kitlesi o dönemde oluştu. Sosyal medyada milyonlarca takipçisi bulunan oyunculara Güneşin Kızları dizisi sektörel anlamda önemli bir katkı sağladı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın