Öykü Gürman, Gülşen tartışmalarına değindi: Çok da güzel bir şekilde taşıyor elbiseleri

Geçtiğimiz akşam Kıbrıs'ta sahne alan Öykü Gürman, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Son dönemde Gülşen'in sahne kıyafetleri ile ilgili gündeme gelen tartışmalara değinen Öykü Gürman, 'Çok da güzel bir şekilde taşıyor elbiseleri' dedi.

Öykü Gürman, Gülşen tartışmalarına değindi: Çok da güzel bir şekilde taşıyor elbiseleri

Hem oyunculuk yapan hem de sesi ile herkesi kendine hayran bırakan Öykü Gürman, Kıbrıs'ta bir otelde sahne aldı. Sevilen şarkıları seslendiren Öykü Gürman'ı nikah masasına oturmaya hazırlandığı nişanlısı Fatih İçmeli, ön masadan izledi.

Gülşen'in son dönemde tercih ettiği sahne kıyafetleri hakkında konuşan Gürman, "Eğer sahneye çıkan kişi kendisini öyle mutlu hissediyorsa ve kendisini öyle daha iyi ifade edebildiğine inanıyorsa ve bunun içinde bir emek harcamışsa, bunun için estetik bir kaygı var. Estetik de güzel demek, dolayısıyla ben bunu çok yanlış bulmuyorum.

Gülşen çok üreten biri, söz ve müziklerini kendisi yapan biri yıllardır. Ben ona çok saygı duyuyorum, önemli olan bu. Çünkü o üreten biri. Kendisini nasıl ifade etmek istiyorsa, çok da güzel bir şekilde taşıyor elbiseleri. O yüzden özgür hissetmek ve cesur olabilmek önemli" dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın