Onur Büyüktopçu'dan olay yaratacak gönderme: Kapris yapsam değerli olurdum

Yemekteyiz'in ardından Gelinim Mutfak'ta sunuculuğunu da Seda Sayan'a devreden Onur Büyüktopçu geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu ve sunucu Onur Büyüktopçu çarpıcı açıklamalarda bulunurken 'Kapris yapsam değerli olurdum' sözleri ile kime gönderme yaptığı merak konusu oldu.

Onur Büyüktopçu'dan olay yaratacak gönderme: Kapris yapsam değerli olurdum

İlk olarak TV8'de yayınlanan Yemekteyiz programında sunuculuk yapan Onur Büyüktopçu'nun yerine Seda Sayan getirildi. Kanal D'de yayınlanan Gelinim Mutfak'ta programına transfer olan Onur Büyüktopçu yerine Seda Sayan ile anlaşılmasıyla yine aynı sonu yaşadı. Büyüktopçu, Nişantaşı'nda görüntülendi. Ayaküstü sohbet eden Büyüktopçu, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'Kilo almışsınız' denilen Büyüktopçu, 'Göbeğim var, yapacak bir şey yok. Kırdıracağım göbek yağlarımı, kilo vermeye çalışıyorum' dedi.

Yeni sezonda kamera arkası bir işte yer almak istediğini belirten Büyüktopçu, 'Kamera önü mü zor, yoksa arkası mı?' zor sorusuna şu yanıtı verdi:

'KAPRİSLİ OLSAYDIM DEĞERLİ OLURDUM'

'Kamera arkası daha zor, çünkü oyuncularla uğraşmak çok zor. İstekleri ve sorunları bitmiyor. Kime kapris yapıyorlar anlamıyorum. Benim için de belki ‘kaprisli’ diyorlardır ama yok. Belki kaprisli olsaydım daha değerli olurdum.'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın