O Ses Türkiye'de 'Hadise' depremi! Yerine geçecek isim olay oldu

Ünlü şarkıcı Hadise'nin son dönemde özel hayatıyla ilgili haberlerin gündeme gelmesinin ardından O Ses Türkiye jüri koltuğundan feragat ettiği iddia edildi. Bir diğer iddiaya göre Hadise yerine şimdilerde Exxen'de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisinde başrol olarak yer alan Aleyna Tilki getirildi.

O Ses Türkiye'de 'Hadise' depremi! Yerine geçecek isim olay oldu

Ünlü şarkıcı Hadise'nin özel hayatında yaşanan olayları kariyerine de yansıdı. Hakkında çıkan haberlerin ardından evlilik hazırlığında olduğu Kaan Yıldırım'la da sorunlar yaşadığı iddia edilen Hadise, sevgilisi ile sosyal medyadan takipleşerek iddiaları yalanladı.

Ünlü şarkıcı hakkında bomba bir iddia daha ortaya atıldı. İddialara göre Hadise, yıllardır jüri koltuğunda oturduğu TV8'in en popüler yarışma programlarından olan O Ses Türkiye'den ayrıldı.

Hadise yerine son dönemin popüler isimlerinden olan Aleyna Tilki'nin getirileceği öne sürüldü. Aleyna Tilki'nin Hadise'nin koltuğunda oturacağı iddiaları sosyal medyayı karıştırdı.

Sosyal medya kullanıcıları 'Çok saçma Hadise daha çok yakışıyor ve eğlence katıyor programa', 'Hadise yerine Aleyna gelirse resmen saygısızlık olur. Şahsen ben izlemem de... Onca kadın sanatçı var iş Aleyna'ya mı kaldı?' ve 'Ya Aleyna Tilki ne alaka ya... Jüri olacak kadar daha tecrübesi ne ki ?' gibi yorumlarda bulundu.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın