Nilüfer 'yalnız değilsin Ajda' dedi! Toplu taşıma özlemi bitmiyor

Ajda Pekkan geçtiğimiz haftalarda Marmaray'ı çok merak ettiğini, metro ve metrobüse hiç binmediğini söylemişti. Nilüfer'den benzer bir açıklama geldi. O da Ajda Pekkan gibi toplu taşımaya binemediğini ve Marmaray'ı merak ettiğini söyledi.

Nilüfer 'yalnız değilsin Ajda' dedi! Toplu taşıma özlemi bitmiyor

Türk Pop Müziği'nin büyük seslerinden Nilüfer, Ajda Pekkan'ın toplu ulaşım açıklamasına benzer bir itirafta bulundu. Önceki gün kızı Ayşe Nazlı ile Nişantaşı'nda görüntülenen Nilüfer, kendisinin de Marmaray'ı merak ettiğini söyledi.

Ajda Pekkan'ın, "Marmaray'a hiç binmedim." sözleri üzerine konuşan sanatçı, "Ben de binmedim, ne yalan söyleyeyim? Toplu taşımayı pek kullanamıyorum." açıklamasında bulundu.

ÜNLÜLERİN TOPLU TAŞIMA ÖZLEMİ

Geçtiğimiz haftalarda Günaydın'a röportaj veren Ajda Pekkan, "İstanbul'u gönlümce gezmek istiyorum ama olmuyor. Mesela Kapalıçarşı'yı, Tahtakale'yi, Perşembe Pazarı'nı veya Galata'yı gezmek istiyorum ama uzun yıllardır buralara gitmiyorum. İçimde ukdedir bu. Metroya da metrobüse de hiç binmedim. Hele Marmaray'ı çok merak ediyorum. Vapura binmek de çok istiyorum. Deniz albayıydı babam, onunla binerdik küçükken. O günler hala aklıma geliyor." açıklamasıyla gündeme yerleşmişti.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın