Nagihan Karadere evlatlıktan red mi edildi? Gerçeği açıkladı

Nagihan Karadere ailesinin kendisini reddettiği haberleri ile gündeme gelmişti. Survivor'a katılmaya hazırlanan Nagihan Karadere, ailesi ile yaşadıkları sorun hakkında açıklamada bulundu.

Nagihan Karadere evlatlıktan red mi edildi" Gerçeği açıkladı

Nagihan Karadere hakkında, evlatlıktan reddedildiğine dair iddialar ortaya atılmıştı. Survivor All Star'da yarışmaya hazırlanan Nagihan Karadere, dün akşam bir davete katıldı. Burada Magazin Online muhabirine açıklamalar yapan Karadere, evlatlıktan reddedildiği iddiasını yalanladı.

Nagihan Karadere evlatlıktan red mi edildi?

Karadere, "Bu durum yüzünden toparlanıyorum, konuşmakta zorlanıyorum. Yalan bir haber, kardeş arasında yaşanan bir gerilim. Annem ve babam hüngür hüngür ağlıyor, bizim adımıza nasıl böyle bir şey yapar diye. Ailem 'Sen bizim canımızsın, kanımızsın. Seninle gurur duyuyoruz' diyor. 70 yaşındaki adam hüngür hüngür ağlıyorsa benim yapacak bir şeyim yok. Açıklamayı pazar günü yapmış. Pazar günü neyin mahkemesine başvurabilir? Evlatlıktan reddedilme gibi bir durum olamaz. Mirastan reddedilme tamam da, benim ailem Sabancı değil Koç değil" dedi.

Karadere, "Ben bu zamana kadar fazlasını yaptım ama gidip de çocuğumun rızkını veremem. Çocuk gibi bir şey olmadı diye de gemileri yakmanın anlamı yok. Ailemle konuşuyorum sorun yok. Ben yarışmaya gideceğim ve psikolojim çok önemli. Kardeşim sağ olsun rakiplerimden daha çetin çıktı. Kardeşim benden yüksek meblağlı arabalar istedi. Ben geçmişte aldım, düğününü yaptım. Babam dahi 'sen fazlasını yaptın, ben senden bir şey isteyemem' diyor. Ben ilk yarışımda kazandığım altını bile getirip anneme vermiş bir insanım" ifadelerini kullandı.

  • nagihan karadere
  • nagihan karadere kardeşi
  • nagihan karadere survivor
  • magazin
Tüm Magazin haberleri için tıklayın