Mustafa Topaloğlu yıllar sonra itiraf etti: 'Uzaylı sıfatı benim için bir sürgündü'

Mustafa Topaloğlu uzaylı lakabıyla tanınıyor. Uzaylı Mustafa Topaloğlu olarak akıllara kazınan Mustafa Topaloğlu, ''Uzaylı' lakabı bana yapışınca, ben de onu bırakmak istemedim. Çünkü her gittiğim programda gençler 'Bizi de uzaya götür' diye bağırıyordu. İnsanlar bu espriyi sevdi diye düşündüm. Ancak bunu gerçek sananlar beni sürgüne gönderdi.' ifadelerini kullandı.

Mustafa Topaloğlu yıllar sonra itiraf etti: 'Uzaylı sıfatı benim için bir sürgündü'

Mustafa Topaloğlu yıllarca müzik dünyasında "uzaylı" lakabıyla tanınmıştı. Şarkıları ve nev-i şahsına münhasır tavırlarıyla dikkati çeken Mustafa Topaloğlu, yıllar sonra bir itirafta bulundu. Sabah'tan Ömer Karahan'a röportaj veren Mustafa Topaloğlu, uzaylı lakabının kendisine zarar verdiğini söyledi.

Topaloğlu, "'Uzaylı' lakabı bana yapışınca, ben de onu bırakmak istemedim. Çünkü her gittiğim programda gençler 'Bizi de uzaya götür' diye bağırıyordu. İnsanlar bu espriyi sevdi diye düşündüm. Ancak bunu gerçek sananlar beni sürgüne gönderdi. Rahmetli annem bile köyden geldi, 'Oğlum seni ben doğurdum, niye böyle diyorlar sana?' dedi. Bir şey diyemedim. Çocuklarım yıllarca bana bu kadar ünlü olmama rağmen niçin böyle geyik konusuna takılıp kaldığımı sordu. Gözlerim doldu, bir şey diyemedim hep yutkundum. Çok zorluklar yaşadım. Bugüne dek bunları anlatıp, sevenlerimi üzmek istemedim. Çünkü beni anlayanlar da var!" ifadelerini kullandı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın