Ayrılıkları çok konuşulmuştu... Murat Dalkılıç'tan şaşırtan Hande Erçel hamlesi!

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç daha fazla dayanamadı ve eski sevgilisi Hande Erçel'i takipten çıkardı! 3 yıllık ilişkilerini Temmuz ayında sonlandıran çift dostça ayrıldıklarını söylemiş ve arkadaş kalacaklarına dile getirmişlerdi. Ünlü çiftin evlilik kararı aldıkları konuşuluyordu. Dalkılıç'ın eski sevgilisini takipten çıkarması magazin gündemine bomba gibi düştü.

Ayrılıkları çok konuşulmuştu... Murat Dalkılıç'tan şaşırtan Hande Erçel hamlesi!

Murat Dalkılıç eski sevgilisi Hande Erçel'i takipten çıkardı. Geçtiğimiz aylarda 3 senelik ilişkilerini bitirme kararı alan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çifti sosyal medyadan hala birbirlerini takip ediyorlardı. Dalkılıç daha fazla dayanamayarak eski kız arkadaşını takip etmeyi bıraktı.  Bu olay sosyal medya kullanıcıları tarafından yoğun ilgi gördü. 

DAHA FAZLA DAYANAMADI!

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel arasında yaşanan yeni gelişme takipçilerini şaşırttı. Dalkılıç, daha fazla dayanamadı ve eski sevgilisini takipten çıkardı. Bazı kullanıcılar bunu Hande Erçel’in Kerem Bürsin’le yakınlaşmasından dolayı olduğunu söyledi. Hande Erçel ise Murat Dalkılıç’ı takip etmeye devam ediyor.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın