Mucize Doktor 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 28. son bölümde neler oldu?

Mucize Doktor 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 28. son bölümde neler oldu?
Son Güncelleme:

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı son bölümün bitmesi üzerine aratılmaya başladı. Perşembe akşamları Fox Tv'de yayınlanan Mucize Doktor her bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitliyor. Dizinin 28. bölümünde Ali kendisini küçükken terk eden babasını kurtarmak için elinden geleni yapıyor. Başarılı olamayan ve hüsrana uğrayan Ali'nin Ferman ile arası bozuluyor. Haberimiz içerisinden Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Başrollerini Onur Tuna, Taner Ölmez ve Sinem Ünsal’ın paylaştığı Mucize Doktor 28. bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Dizinin 28. bölümünde Damla ve Nazlı, ilk kez bir hastanın sorumluluğunu birlikte üstlenir ve direkt birbirlerine girerler. Diğer tarafta gizemli bir ziyaretçinin etkisine giren Ali, her şeye rağmen, babasını kurtarmaya karar verir. Peki, Mucize Doktor 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı...

MUCİZE DOKTOR 29. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Mücize doktor yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandıktan hemen sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

MUCİZE DOKTOR 28. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUCİZE DOKTOR 28. SON BÖLÜM ÖZETİ

Damla ve Nazlı, ilk kez bir hastanın sorumluluğunu birlikte üstlenir ve direkt birbirlerine girerler. Diğer tarafta gizemli bir ziyaretçinin etkisine giren Ali, her şeye rağmen, babasını kurtarmaya karar verir. Ama bu ani karar değişimini kimse hoş karşılamaz. Köşeye sıkışan Ali babasıyla ilgili hüsranını Ferman’la birlikte çalıştıkları vakaya yansıtır. Ve manevi kardeşler, Ferman ve Ali, ciddi ciddi yolları ayırmanın eşiğine gelirler.

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ KONUSU

Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi Muzice Doktor dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul’da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ OYUNCULARI

TANE ÖLMEZ (ALİ)

ONUR TUNA (FERMAN)

SİNEM ÜNSAL (NAZLI)

REHA ÖZCAN (ADİL)

MURAT AYGEN (TANJU)

HAZAL TÜRESAN (BELİZ)

ÖZGE ÖZDER (KIVILCIM)

BİHTER DİNÇEL (SELVİ)

HAYAL KÖSEOĞLU (AÇELYA)

FIRAT ALTUNMEŞE (DEMİR)

KORHAN ERDURAN (GÜNEŞ)

Tüm Magazin haberleri için tıklayın