Merve Boluğur'un yeni sevgilisi kim? Güzel oyuncu kaç yaşında, nereli?

Merve Boluğur Murat Boz çifti evliliklerine 2017 yılında son verme kararı almıştı. Merve Boluğur ise bir süredir aşk hayatında durgun bir dönem yaşıyordu. Güzel oyuncu, sosyal medya hesabı üzerinden yeni sevgilisiyle olan bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Paylaşımın ardından çok geçmeden ikili, ilk kez el ele görüntülendi.

Bir süredir aşk hayatına ara veren Merve Boluğur son yaptığı paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekti. Güzel oyuncu, sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle bir fotoğraf paylaştı. Yüzü görünmeyen bir kişinin Boluğur'un alnından öptüğü fotoğrafın ardından çok geçmeden ikili, magazin objektiflerine el ele yakalandı.

MERVE BOLUĞUR'UN SEVGİLİSİ KİM?

Güzel oyuncu Merve Boluğur, şarkıcı Murat Dalkılıç'la 2015 yılında evlenmişti. Evliliklerini yürütemeyen çift, 2 yıl sonra boşanma kararı almıştı. Boluğur ise bir süredir aşk hayatında durgun bir dönem geçiriyordu.

Merve Boluğur sessizliğini bozdu ve Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle bir fotoğraf paylaşımında bulundu. Söz konusu fotoğrafta yüzü görünmeyen bir kişi, Boluğur'un alnından öpüyordu. Hayranlarının kafalarındaki yeni bir aşk mı doğuyor, şeklindeki soru işaretleri devam ederken ikili çok geçmeden magazin basınına el ele yakalandı.

Merve Boluğur'un sevgilisi olarak nitelendirilen kişinin ise henüz kim olduğu bilinmiyor.

MERVE BOLUĞUR KİMDİR?

Merve Boluğur 16 Eylül 1987 yılında İstanbul'da doğdu. Türk model, sinema ve dizi oyuncusudur. Acemi Cadı isimli TV dizisinde oynadığı Ayşegül karakteri ile tanınmıştır.

Merve Boluğur daha önce birkaç filmde rol almış, reklam filmlerinde oynamıştır. 2006-2007 yıllarında yayınlanan televizyon dizisi Acemi Cadı'da Ayşegül adlı bir cadıyı canlandırarak başrol oynamış ve bu sayede tanınmıştır. Daha sonra da TRT´de yayınlanan Aşk Yeniden adlı dizide Eylül adında bir karakteri canlandırmıştır. 2009 yılında Star TV'de yayınlanan Kül ve Ateş dizisinde Hayal İsfendiyar adlı karakteri canlandırarak oyunculuğuna devam etmiştir. Küçük Sırlar adlı dizide Ayşegül karakterini canlandırmıştır. Kuzey Güney adlı dizide ise "Zeynep" karakterini canlandırmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisinde "Nurbanu Sultan" karakterini canlandırmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır.

Merve Boluğur, 24 Ağustos 2015 tarihinde Murat Dalkılıç ile evlendi. Çift 11 Eylül 2017 tarihinde boşandı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın