Mehmet Ali Erbil'in mesajlarını ifşa eden Ece Ronay evlendi! Sosyal medyada adeta nispet yaptı

Mehmet Ali Erbil'in mesajlarını ifşa etmesi ile uzunca bir süre konuşulan 3 aylık hamile Ece Ronay, Mehmet Bilir ile nikah masasına oturdu. Sosyal medya hesabından nikahtan kareleri paylaşan Ece Ronay, 'düğün yaza' dedi.

Mehmet Ali Erbil'i klibinde oynatan fenomen Ece Ronay, daha sonra ünlü şovmenin kendisini taciz ettiği iddiasında bulunarak mesajları Instagram'dan ifşa etti.

İkili birbirinden şikayetçi olurken Ece Ronay, geçtiğimiz günlerde 3 aylık hamile olduğunu duyurdu. nişanlısı Mehmet Bilir ile dini nikah kıydıran Ronay, resmi nikahını da yaptırdı. Ronay, sosyal medyadan paylaşım yapmayı ihmal etmedi.

"DÜĞÜN YAZIN OLACAK"

Gelinliğe benzeyen beyaz bir elbise giyen şarkıcı, paylaştığı videoda şunları söyledi: "Bugün düğünüm yapılmadı. Sadece nikah yapıldı. Kalabalık bir nikah oldu. Kır düğünü istediğim için düğün yazın olacak"

Ece Ronay, hamilelik iddialarının ardından YouTube kanalından şunları söylemişti: "Bir çalışan bizim müjdemizi basına sızdırdı. O basın organı da kendinde bu hakkı görüp bu haberi size vermiş. 2,5 aylık hamileyim. 5 ay önce evlilik teklifi almıştım yani evlilik yolunda olan bir ilişkiydi zaten bu. Basında anlatıldığı gibi evlilik tarihini çocuk için geri plana çekmedim"

İşte Ece Ronay'ın nikahından kareler...

Tüm Magazin haberleri için tıklayın