Mehmet Ali Erbil'den Melike Öcalan'a cevap: Espri amaçlı yapılan bir şeydi

Mehmet Ali Erbil, bir ödü töreninde Melike Öcalan'a söylediği sözler ile gündeme geldi. Geçtiğimiz gün açıklamada bulunan Melike Öcalan, 'İki gündür olayın etkisinden çıkamıyorum' dedi. Mehmet Ali Erbil'den açıklama gecikmedi.

Mehmet Ali Erbil'den Melike Öcalan'a cevap: Espri amaçlı yapılan bir şeydi

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, bir ödül töreninde sunuculuk yapan Melike Öcalan'a söylediği "Çok güzelleşmişsin sen. Elimi değdirdiğim herkes meşhur oluyordu. Bir sana değdiremedim elimi." sözleri ile gündeme bomba gibi düştü.

Melike Öcalan, 2. Sayfa programına şu açıklamada bulundu: "İki gündür olayın etkisinden çıkamıyorum. Böyle bir şeyle anılmak can sıkıcı bir şey açıkçası. Ne diyebilirim ki üzücü bir şey. Sahnede neye uğradığımı şaşırdım ben toparlamasam konu farklı bir yerlere gidecekti biraz sakin kalmaya başladım. Mehmet Ali Erbil okumuş bir insan bir kadının başarısıyla bir yerlere gelmesine şaşırması çok üzücü. Bir erkeğin elinin değmeden bir kadının başarılı olmasına şaşırdı. Şaka dediğiniz komik olur bu komik değildi. Profesyonel olarak işimi yaparım ben ama bir daha Mehmet Ali Erbil'le yan yana gelmek istemem."

Geçtiğimiz gün Bebek'te objektiflere yansıyan Mehmet Ali Erbil, "Benim her zamanki halim. Espri amaçlı yapılan bir şeydi, yanlış anlaşıldı" açıklamasında bulundu.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın