Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan kavgası hakkında ilk kez konuştu

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz gün arkadaşları ile bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Magazin basınında uzunca bir süre konuşulan Seda Sayan kavgası hakkında konuşan Erbil, 'Seda Hanım'la süt liman her şey. Kendisi Miami'de gelince barışma yemeği yapacağız ailecek. Kızlarım onun çocukları gibidir. Oğulcan'ı biz büyüttük. O derece arkadaşız. Sinan benim ev arkadaşımdı. Çok eskiden beri tanışıyoruz Seda ile... Benim sosyal medya ile ilgili çok bir bilgim yok. Seda bunun açıklamasını yaptı. Benim iki tane kızım var, bu leke ile yaşamak kolay değil.' dedi.

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan kavgası hakkında ilk kez konuştu

Güzel havanın tadını çıkaran Mehmet Ali Erbil, arkadaşları ile gittiği alışveriş merkezinde hayranları fotoğraf çekilmeyi ihmal etmedi. Sağlık durumundan bahseden Erbil, 'Sağlığım yerinde çok şükür, arkadaşlarla hava almaya çıktık' dedi.

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan'la yaşadığı kavga hakkında şunları söyledi: 'Seda Hanım'la süt liman her şey. Kendisi Miami'de gelince barışma yemeği yapacağız ailecek. Kızlarım onun çocukları gibidir. Oğulcan'ı biz büyüttük. O derece arkadaşız. Sinan benim ev arkadaşımdı. Çok eskiden beri tanışıyoruz Seda ile... Benim sosyal medya ile ilgili çok bir bilgim yok. Seda bunun açıklamasını yaptı. Benim iki tane kızım var, bu leke ile yaşamak kolay değil.

50 yıllık sanat hayatımda böyle bir durumla anılmadım. Biz 35 senedir Seda ile birlikteyiz, akraba gibiyiz. Onun annesi benim annem gibidir. Ben onun annesine 'anne' derim. Çocukları da benim çocuğum gibidir.

Miami dönüşü Seda ile yemek yiyeceğiz, bize yakışmaz küslük. İkinci, üçüncü şahıslar tahrik etti bizi. Bu dostluk öyle kolay kolay bozulmaz'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın