Mehmet Ali Erbil hastaneye kaldırıldı mı? Ünlü oyuncudan ilk açıklama geldi

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in geçtiğimiz gün evinde düştüğü ve hastaneye kaldırıldığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Erbil'in yakın arkadaşı olan Tolga Yüce, ünlü şovmen ile verdiği bir pozu Instagram hesabından paylaşarak iddiaları yalandı. Yüce, 'Değerli sanatçı Mehmet Ali Erbil'in hastaneye kaldırıldığı yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Şükür an itibarıyla hepinize çok selamları var. En son hali sağlık durumu gayet iyi şükürler olsun' ifadelerini kullandı.

Mehmet Ali Erbil hastaneye kaldırıldı mı" Ünlü oyuncudan ilk açıklama geldi

Son olarak Star TV'de ekrana getirilen İbo Show'a konuk olan Mehmet Ali Erbil hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Erbil'in evinde düştüğü ve apar topar hastaneye kaldırıldığı öne sürüldü.

Kaçış sendromu hastalığı ile mücadele eden Erbil'in hastaneye kaldırıldığı yönünde çıkan haberler sevenlerini korkuttu.

Ünlü şovmenin yakın dostu olan Tolga Yüce, Mehmet Ali Erbil hakkında çıkan haberleri sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yalanladı. Yüce, Erbil ile verdiği pozda şu ifadeleri kullandı:

'Değerli sanatçı Mehmet Ali Erbil'in hastaneye kaldırıldığı yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Şükür an itibarıyla hepinize çok selamları var. En son hali sağlık durumu gayet iyi şükürler olsun'

Tüm Magazin haberleri için tıklayın