Mehmet Ali Erbil aşk haberleri hakkında ilk kez konuştu... Gerçek sevgilisi bakın kim çıktı!

Sağlık sorunlarını geride bırakan Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabının profil resmini iş kadını Funda Aksu ile kolajladığı fotoğrafı koyması ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Aksu, aşk haberlerini yalanlarken ünlü şovmenin gerçek sevgilisi ortaya çıktı. Mehmet Ali Erbil'in, Çilem Nur Demiral ile aşk yaşadığı öğrenildi. Erbil, Söylemezsem Olmaz programına gönderdiği ses kaydında aşk haberlerini kabul etti.

Mehmet Ali Erbil aşk haberleri hakkında ilk kez konuştu... Gerçek sevgilisi bakın kim çıktı!

Kaçış sendromu rahatsızlığı nedeniyle zor günler geçiren ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, aşk haberleri ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Erbil, İzmirli iş kadını Funda Aksu ile aşk yaşadığı haberleri ile adından söz ettirirken genç kadınla kolajladığı fotoğrafını Instagram profil resmi olarak ayarladı. Aksu ise iddiaları reddetmişti.

Mehmet Ali Erbil'in daha sonra 28 yaşındaki Çilem Nur Demiral ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Demiral, ünlü şovmenle yaşadığı aşkla ilgili 'Mehmet Ali ekranda nasılsa günlük yaşantısında da çok komik ve eğlenceli. Beni en çok esprili oluşu etkiledi.' dedi.

AŞK HABERLERİNİ KABUL ETTİ

Mehmet Ali Erbil, Söylemezsem Olmaz programına gönderdiği ses kaydı ile aşk haberlerini doğruladı. Erbil, ses kaydında 'Seviyeli bir arkadaşlığımız var. Henüz birbirimizi tanıyoruz. O yüzden sonrası için bir şey söyleyemeyeceğiz. Bir ön yargımız da yok' ifadelerini kullandı.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın