Masumlar Apartmanı hangi kanalda, ne zaman başlayacak? Masumlar Apartmanı oyuncuları ve konusu nasıl?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun romanından uyarlanan Masumlar Apartmanı TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. İlk bölüm fragmanı ile izleyiciyi heyecanlandıran dizi, Madalyonun İçi isimli romandan uyarlandı. Masumlar Apartmanı gerçek hayat hikayelerine dayanıyor. Masumlar Apartmanı oyuncuları ise izleyicinin dikkatini çekerek dizi hakkında merak uyandırıyor.

Masumlar Apartmanı hangi kanalda, ne zaman başlayacak" Masumlar Apartmanı oyuncuları ve konusu nasıl"

TRT 1 ekranlarının yeni soluklu dizisi Masumlar Apartmanı seyirci ile buluşmak için gün sayıyor. Dizi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi isimli romanındaki gerçek hikayelerden esinlenerek senaryoya döküldü. Masumlar Apartmanı oyuncuları ile oldukça iddialı şekilde geliyor. Masumlar Apartmanı dizisinin ilk fragmanı yayınlandı.

MASUMLAR APARTMANI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Masumlar Apartmanı 15 Eylül Salı akşamı TRT 1 ekranlarında olacak. Dizinin ilk bölüm fragmanı ise yayınlandı.


MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR?

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI KİMLERDİR?

  1. Farah Zeynep Abdullah
  2. Birkan Sokullu
  3. Ezgi Mola
  4. Merve Dizdar
  5. Alper Saldıran
  6. Mert Asutay
  7. Açelya Devrim Yılhan
  8. Esra Ruşan
  9. Enes Demirkapı

Tüm Magazin haberleri için tıklayın