Uğur Yılmaz Deniz diskalifiye mi oldu? MasterChef Uğur neden elendi? Acun Ilıcalı açıkladı!

Uğur Yılmaz Deniz diskalifiye mi oldu? MasterChef Uğur neden elendi? Acun Ilıcalı açıkladı!
Son Güncelleme:

MasterChef Uğur Yılmaz Deniz MasterChef Türkiye'nin 2020 kadrosunda yer alan yarışmacılardan bir tanesiydi. “MasterChef Uğur diskalifiye mi oldu?” sorusu bu akşam sosyal medyada dolaşan haberler üzerine izleyiciler tarafından sorgulanmaya başlandı. Aslen Antalyalı olan 26 yaşındaki yarışmacı şimdiye kadar başarılı bir performans sergilemişti. Peki, MasterChef Uğur Yılmaz Deniz neden elendi?

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz yarışmadan diskalifiye edildi! Tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı yarışmacının programla ilişkisinin kesildiğini duyurdu. 26 yaşındaki yarışmacının sosyal medya paylaşımları nedeniyle yarışmadan elendiği söylendi. Peki, MasterChef Uğur elendi mi? MasterChef Uğur neden diskalifiye oldu? İşte izleyenleri ve sosyal medya kullanıcılarını şaşırtan diskalifiye kararının ayrıntıları... 

MASTERCHEF UĞUR ELENDİ Mİ?

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye’de beklenmedik bir ayrılık yaşandı. Yarışmacılar afrasında yer alan Uğur Yılmaz Deniz ani bir kararlar diskalifiye edildi. Acun Ilıcalı, TV8'de yayınlanan MasterChef programındaki yarışmacılardan Uğur Yılmaz Deniz'in sosyal medya paylaşımları nedeniyle yarışmayla ilişiğinin kesildiğini duyurdu.

Ilıcalı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Uğur Yılmaz Deniz isimli yarışmacının sosyal medyada kullandığı terbiye sınırlarını aşan paylaşımları nedeniyle Masterchef yarışmasıyla ilişiği kesilmiştir."

Deniz'in geçen yıllarda Fenerbahçe, Aziz Yıldırım ve Ali Koç hakkında küfürlü tweetler attığı ortaya çıkmıştı.

MASTERCHEF UĞUR YILMAZ KİMDİR?

MasterChef 2020 yarışmacısı Uğur Yılmaz 26 yaşındadır ve aslen Antalyalıdır. Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz Deniz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır. Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.

6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark eden Deniz, Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

Kim Milyoner Olmak İster'e katılan yarışmacının hayat hikayesi herkesi hayrete düşürdü

Tüm Magazin haberleri için tıklayın