MasterChef Eren kimdir, aslen nereli? MasterChef Eren Kaşıkçı kaç yaşında, evli mi?

MasterChef Eren adını finale yazdırmayı başaran ilk isim oldu. Finale adım adım yaklaşılan MasterChef Türkiye bu yıl yine birbirinden iddialı yarışmacılara ev sahipliği yaptı. Yarışmanın ilk haftalarından bu yana gerek tarzı gerekse yeteneği ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran Eren Kaşıkçı en büyük favori olarak gösterildi. Peki, MasterChef Eren aslen nereli, evli mi ve kaç yaşında?

MasterChef Eren kimdir, aslen nereli" MasterChef Eren Kaşıkçı kaç yaşında, evli mi"

Uzun bir sezonu geride bırakan MasterChef Türkiye'de finale sayılı günler kaldı. Eren Kaşıkçı MasterChef Türkiye'de bu yıl en çok konuşulan isimler arasına girmeyi başardı. Adını finale ilk yazdıran isim olan Eren yeteneği ile birçok kişi tarafından favori olarak gösteriliyor. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan Kaşıkçı evli ve bir çocuk babasıdır. İşte MasterChef'in başarılı yarışmacısı Eren Kaşıkçı ile ilgili merak edilenler...

MASTERCHEF EREN KAŞIKÇI KİMDİR?

MasterChef Türkiye'nin favori yarışmacılarından Eren Kaşıkçı 1989 yılında Kırıkkale'de doğdu. 33 yaşındaki Eren Kaşıkçı aslen Tokatlıdır. Bir kardeşi bulunan Eren Kaşıkçı'nın babası asker, annesi ise ev hanımıdır. Babasının tayinleri nedeniyle birçok şehirde gezdiğini belirten Eren Kaşıkçı, yarışmaya Gökçeada'dan katılmaktadır. Evli ve bir çocuk babası olan Eren Kaşıkçı halen hayatını orada sürdürmektedir.

Babasının tayinleri sebebiyle şehir şehir gezdiklerini belirten MasterChef Eren Kaşıkçı, İlkokulu Balıkesir Edremit'te, ortaokul Kıbrıs'ta, liseyi ise Samsun'da turizm meslek lisesinde okumuştur. Üniversitede ise 19 Mayıs Üniversitesi Turizm Bölümü'ne giden Kaşıkçı, bu bölümü tamamlamadığını ifade etmektedir. Ailecek İstanbul'a taşındıklarını söyleyen MasterChef Eren 2012-2013 yıllarında özel bir aşçılık okulunda profesyonel eğitim aldığını dile getirmektedir.

Mesleğini çok sevdiğini aktaran MasterChef Eren Kaşıkçı, turizm sektörünün pek çok farklı pozisyonunda ve Türkiye'nin birçok yerinde tecrübe edindiğini belirtmektedir. Eşi Ecem Kaşıkçı ile 2015 yılında, çalıştığı otelde tanıştığını ifade eden MasterChef Eren, birlikte Bodrum'a yerleştiklerini ifade etmektedir. 'Oraya yeni hikayeler yazmaya gittik' diyen Eren, 2017 yılında ise Ecem ile evlendiklerini ve Çanakkale'nin en turistik bölgelerinden biri olan Gökçeada'ya taşındıklarını söylüyor.

Hayatlarındaki iniş çıkışlara rağmen mutlu olmayı öğrendiklerini söyleyen Kaşıkçı, 2020 yılında baba olma sevinci yaşadığını ifade ediyor. Bir kız babası olduğunu söyleyen Eren Kaşıkçı, kızlarına 'Derin Maya' ismini verdiğini ve onun kendilerine umut olduğunu aktardı.

Eren Kaşıkçı halen Gökçeada'da sörf restoranında aşçılık yapmaktadır.

  • masterchef eren
  • masterchef eren kimdir
  • masterchef eren kaşıkçı
  • masterchef eren nereli
  • masterchef eren kaç yaşında
Tüm Magazin haberleri için tıklayın