Maraşlı'nın Mahur'u Alina Boz'dan 'aşk' açıklaması: Tarif edilemeyecek kadar karışık bir duygu

Maraşlı dizisinde hayat verdiği Mahur karakteri ile büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Alina Boz, bir dergi için özel röportaj verdi. 'Birine âşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?' sorusuna yanıt veren Alina Boz, 'Hiç olmadığını sandığın kadar mutlu ve huzurlu hissetme hali genel bir aşk tanımı olabilir benim için. Ama aslında tarif edilemeyecek kadar karışık, bir o kadar da kişisel bir duygu.' dedi.

Başarılı oyunculuk performansı ile adından söz ettiren Alina Boz, InStyle Türkiye dergisine özel açıklamalarda bulundu.

Alina Boz, 'Birine âşık olduğunuzu nasıl anlarsınız?' sorusuna şu yanıtı verdi: 'Aşk tarif edilmesi çok zor bir duygu. Hatta birçok duygunun karışımı. Hayatında edindiğin deneyimlerle birlikte insandaki tanımı da hep değişiyor. Hiç olmadığını sandığın kadar mutlu ve huzurlu hissetme hali genel bir aşk tanımı olabilir benim için. Ama aslında tarif edilemeyecek kadar karışık, bir o kadar da kişisel bir duygu.'

'Kendinizi izler misiniz ekranda?' sorusuna da yanıt veren Boz, 'Hatalarımı ve doğrularımı görmek için zaman zaman izliyorum. Ama tabii bu gözle izlerken izleyici kadar keyif aldığımı söyleyemem.' dedi.

Tüm Magazin haberleri için tıklayın