LeBron James'in maç sırasında kadın taraftara hakaret ettiği iddia edildi

Lakers'ın yıldızı LeBron James, Atlanta Hawks maçında kadın bir taraftar ile tartıştı. İkilinin tartışması o kadar hararetlendi ki güvenlik müdahalesi ile durdurulabildi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Hawks taraftarı Juliana Carlos, ünlü yıldızın kendisine hakaret ettiğini ileri sürdü. LeBron ise maç sonrası yaptığı açıklamada tartıştığı kadının fazla alkollü olduğunu ve cesaretin buradan geldiğini söyledi.

LeBron James'in maç sırasında kadın taraftara hakaret ettiği iddia edildi

Atlanta Hawks-Los Angeles Lakers mücadelesinde şaşırtan bir olay yaşandı. Lakers’ın yıldızı LeBron James kadın bir taraftar ile tartıştı. Hawks taraftarı Juliana Carlos kocasıyla tartışma halinde olan James’e bağırdı. Maç sırasında birbirine giren ikilinin o halleri sosyal medyada gündem oldu.

Los Angeles Lakers’ın 107-99 kazandığı maçın bitmesine az bir süre kala LeBron James, Atlanta taraftarı olan bir adam ile normal bir şekilde konuşmaya başladı. Instagram’da 50 bine yakın takipçisi olan Juliana Carlos, LeBron James ile yaşadığı diyalogu paylaştı.

Carlos, "Chris (kocam) büyük bir Hawks taraftarı. 10 yıldır tüm maçları izliyor. Ben sadece şarap içip maçı izliyor ve eğleniyordum. LeBron o sırada kocama bir şeyler söyledi. Ona 'kocamla konuşma' diye bağırdım. Bana baktı ve 'yerine otur o.....' dedi. Ona bana bir daha bana 'o.....' deme ve kocamla konuşma' dedim. Daha sonra bana yine 'ağzını kapat ve yerine otur o.....' dedi ve daha sonra bizi salondan çıkardılar" ifadelerini kullandı.

LeBron James ise maç sonrası yaşanan tartışmayı soran muhabirlere şöyle cevap verdi: "İki yetişkin adam olarak tartışıyorduk. Sonra o kadın kocasının yerine bana bağırmaya başladı. Salondan kovulmayı hak ettiklerini düşünmüyorum. Ona ne düşündüğümü söyledim. Ancak hakemler bana olan sözlerini duydu. Bazen taraftarlarla iki çocuk gibi kavga edebiliyoruz. Bugün de böyle oldu. Sanırım alkol aldıkları için kendilerini olduklarından daha cesur hissettiler."

Tüm Magazin haberleri için tıklayın