Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın Yıldız'ı Aslıhan Güner'den yeni paylaşım! Son durumunu açıkladı

Aslıhan Güner'den yeni paylaşım geldi! Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın başrol oyuncularından Aslıhan Güner fenomen dizinin fragmanında yer almayarak dikkat çekmişti. Boyun fıtığı nedeniyle zor günler geçirdiği öğrenilen ünlü oyuncu Instagram hesabından sağlık durumu ile ilgili yeni bir paylaşımda bulundu. Güzel oyuncu, doğal halini paylaştığı pozu ile hayranlarını bilgilendirdi.

Show TV'nin sevilen dizilerinden Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın Yıldız'ı Aslıhan Güner'den yeni haberler var. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde İsmail Demirci ile başrolleri paylaşan ünlü oyuncunun bir süredir boyun fıtığı nedeniyle zor günler geçirdiği biliniyor.

İsmail Demirci'nin Kuzey, Aslıhan Güner'in Yıldız'ı canlandırdığı cumartesi akşamları seyirci ile buluşan Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın çekimleri tüm hızıyla devam etse de güzel oyuncunun dizinin fragmanında yer almaması hayranlarının dikkatinden kaçmamıştı. Bu durum sonrası Aslıhan Güner'in boyun fıtığı rahatsızlandığından dolayı dinlenmekte olduğu ortaya çıkmıştı. Hayranları tarafından geçmiş olsun dilekleri sunulan ünlü oyuncu, sevenlerinin bu ilgisine kayıtsız kalamadı.

'İYİYİM, İŞİMİN BAŞINDAYIM'

33 yaşındaki başarılı oyuncu, sağlık durumuyla ilgili sosyal medya hesabından "Çok şükür iyiyim. İşimin başındayım" açıklaması yaparak hayranlarını bir nebze olsun rahatlatmıştı.

Ünlü isimden sağlık durumu hakkında yeni bir açıklama daha geldi.

'YORGUN AMA MUTLU...'

Aslıhan Güner sosyal medya hesabı Instagram'dan doğal halini yansıttığı sıfır makyaj pozu ile yeni bir paylaşımda daha bulundu. Hayranlarının ilgisine kayıtsız kalamayan ünlü oyuncunun son durumu hakkında bilgi verdiği paylaşımı ve notu:

Güzel bir pazar..

Hala ağrılı, bitkin, biraz da yorgun ama mutlu..

Daha iyiye doğru güçlendiğimi hissettiğim..

Ve filtresiz, makyajsız, saç baş dağınık, pijamalı..

Öylesine olduğu gibi.. Çabasız. Dün akşam okuduğum satırlar yeni mottom oldu..

Paylaşmak istedim.. Sevgiyle.. "Direnme, bırak gelsin. İzle, geçip gitsin." Her şeye ve herkese..


Hercai'nin Reyyan'ı Ebru Şahin'in sosyal medya detoksu kısa sürdü! Ünlü isim Instagram'a bu pozlarla döndü

Hadise-Kaan Yıldırım aşkı dövme oldu! Ünlü şarkıcı sevgilisi için bakın ne yaptırdı

Serenay Sarıkaya'nın kiminle tatil yaptığı ortaya çıktı! Maldivler'den paylaştı

Demet Özdemir çekti, İbrahim Çelikkol paylaştı! Doğduğun Ev Kaderindir'in yıldızlarından set pozu

Tüm Magazin haberleri için tıklayın