Koronavirüse yakalanan Ece Üner'den dikkat çeken sözler: O son bedduayı kendime etmeyecektim

Son sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettiren Ece Üner, yediği linçlerin ardından 'Ece Üner çok cahil kadın, keşke ölse' diyerek göndermede bulundu. Twitter'dan yeni bir paylaşımda bulunan Ece Üner, koronavirüse yakalandığını açıkladı. Üner, 'O son bedduayı kendime etmeyecektim' dedi.

Koronavirüse yakalanan Ece Üner'den dikkat çeken sözler: O son bedduayı kendime etmeyecektim

Omicron varyantının yayılması ile vakalar büyük bir artışa geçti. Ünlü isimlerden de arka arkaya korona haberleri gelmeye başladı. Haber spikerliği bırakıp gündüz kuşağı programında sunuculuk yapmaya başlayan Ece Üner de koronavirüse yakalanan isimlerden oldu.

Oryantal Didem, İbo Show yılbaşı programında giydiği kıyafet hakkında ilk kez konuştu: Tamamen benim tercihim

3 sene önce katıldığı Aslı Şafak'ın programında söylediği "Psikolojide bir kural varmış; 3 dakikadan fazla bir kavga uzuyorsa ve birisi meseleyi uzatıyorsa o seninle ilgili bir problem değildir. O, onunla ilgili problemmiş. Bunu anladığın andan itibaren zaten aydınlanıyorsun. Vay bana nasıl söylenir, vay beni sevmiyor mu, beni aşağılıyor mu, beni aldatıyor mu... Sen değilsin kardeş mesele. Egonu öldür. Ego zaten çok büyük bir düşman" sözleri ile Ece Üner, sosyal medyada yeniden gündem oldu.

'Hakkımı helal etmiyorum' demişti, Havva Öztel'in paylaşımının nedeni günler sonra ortaya çıktı! Gerçek Aleyna Tilki ile ilgili...

Ece Üner, sosyal medyada gelen eleştirilerin ardından Bu Ece Üner çok cahil bir kadın keşke ölse. Vallahi dert tasa kalmaz memlekette" yaparak göndermede bulunmuştu.

Paylaşımı ile gündem olan Ece Üner, Twitter'dan koronavirüse yakalandığını duyurdu. Üner, "O son bedduayı etmeyecektim kendime. Kovid testim pozitif çıktı. Sağlığınızın kıymetini bilin. Gerisi bomboş. Tüm geçmiş olsun dileklerine çok teşekkür ederim" dedi.

Doğu Demirkol, Cem Yılmaz'a gönderme mi yaptı? 'Şaka' tartışmasına son noktayı koydu

Tüm Magazin haberleri için tıklayın